foto1
KOMPLEKS SZKOLNY Z BASENEM, BOISKAMI, SALĄ FILMOWĄ I ŚWIETLICĄ
foto1
MIŁA I KOMFORTOWA ATMOSFERA
foto1
SPRAWNOŚĆ, ZDROWIE I KONDYCJA FIZYCZNA
foto1
CENTRUM REKREACJI WODNEJ
foto1
SPORTOWA ATMOSFERA
Szkoła Podstawowa nr 2 w Woli Rzędzińskiej

Filmowa Zielona Szkoła w Łodzi

IMAGE
piątek, 01, lipiec 2016

Filmowa Zielona Szkoła w Łodzi     Gimnazjaliści z Woli Rzędzińskiej spędzili ostatnie dni na Filmowej Zielonej Szkole w Łodzi, gdzie w ramach projektu realizowanego przez Centralny Gabinet Edukacji Filmowej przy wsparciu Filmoteki Narodowej i Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej...

Warsztaty scenopisarsko-filmowe

IMAGE
sobota, 29, październik 2016

Warsztaty scenopisarsko-filmowe     W październiku  grupa uczniów naszego gimnazjum uczestniczyła w spotkaniu z filmoznawczynią i autorką scenariuszy – panią Martą Matuszak. Podczas kilkunastogodzinnych warsztatów uczniowie  poznali podstawy języka...

Odbiór nagrody w Wielkim Teście Wiedzy o Polskim Filmie

 

 

We wtorek, 3 listopada przedstawiciele uczniów Publicznego Gimnazjum nr 1 w Woli Rzędzińskiej wraz z dyrektorem Józefem Lazarowiczem oraz nauczycielami edukującymi filmowo gimnazjalną młodzież: Agnieszką Grzegórzek-Zając oraz Mariuszem Widawskim odebrali w Warszawie nagrodę główną w Wielkim Teście Wiedzy o Polskim Filmie. Czek na kwotę 30 tysięcy złotych został przekazany przez zwycięzców testu – Grażynę Wolszczak i Cezarego Harasimowicza w Kinotece znajdującej się w Pałacu Kultury i Nauki.

 

Pozyskane przez szkołę środki finansowe zostaną przeznaczone na doposażenie pracowni filmowej oraz filmowe zajęcia pozalekcyjne dla wolańskich gimnazjalistów. Zostanie zakupiony sprzęt, dzięki któremu uczniowie będą mogli stać się aktywnymi twórcami etiud filmowych. Zorganizowane będą również warsztaty filmowe oraz edukacyjne wyjazdy młodzieży do miejsc związanych z filmem.

 

Przedstawicielami uczniów podczas warszawskiego spotkania były: Marta Esmund, Julia Sobol, Weronika Ciochoń i Natalia Brożek. - Serdecznie dziękujemy panu wójtowi Grzegorzowi Koziołowi za wsparcie związane z organizacją wyjazdu po odbiór nagrody - podkreśla dyrektor wolańskiego gimnazjum Józef Lazarowicz.

tekst: gmina.tarnow.pl

 

  

PODRĘCZNIKI i PROGRAMY NAUCZANIA

ŚWIETLICA

LICZNIK ODSŁON

003217217
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ostatni tydzień
Ten miesiąc
Ostatni miesiąc
Wszystkie dni
113
325
4010
4010
19022
15474
3217217

Prognoza na dzisiaj
INF


Twój IP:34.228.143.13

NAJNOWSZE VIDEO

HYMN SZKOŁY

MAŁOPOLSKA SZKOŁA Z PASJĄ