foto1
KOMPLEKS SZKOLNY Z BASENEM, BOISKAMI, SALĄ FILMOWĄ I ŚWIETLICĄ
foto1
MIŁA I KOMFORTOWA ATMOSFERA
foto1
SPRAWNOŚĆ, ZDROWIE I KONDYCJA FIZYCZNA
foto1
CENTRUM REKREACJI WODNEJ
foto1
SPORTOWA ATMOSFERA
Szkoła Podstawowa nr 2 w Woli Rzędzińskiej

Filmowa Zielona Szkoła w Łodzi

IMAGE
piątek, 01, lipiec 2016

Filmowa Zielona Szkoła w Łodzi     Gimnazjaliści z Woli Rzędzińskiej spędzili ostatnie dni na Filmowej Zielonej Szkole w Łodzi, gdzie w ramach projektu realizowanego przez Centralny Gabinet Edukacji Filmowej przy wsparciu Filmoteki Narodowej i Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej...

Warsztaty scenopisarsko-filmowe

IMAGE
sobota, 29, październik 2016

Warsztaty scenopisarsko-filmowe     W październiku  grupa uczniów naszego gimnazjum uczestniczyła w spotkaniu z filmoznawczynią i autorką scenariuszy – panią Martą Matuszak. Podczas kilkunastogodzinnych warsztatów uczniowie  poznali podstawy języka...

Gimnazjaliści rywalizowali w Powiatowym Konkursie Wiedzy o Filmie

 

      7. grudnia 2015 roku w wolańskim gimnazjum odbył się Powiatowy Konkurs Wiedzy o Filmie przeznaczony dla młodzieży gimnazjalnej z terenu Gminy Tarnów i Miasta Tarnowa. Przy dźwiękach muzyki filmowej uczniowie wykazywali się wiedzą na temat „filmowego Tarnowa”, czyli miejsc, ludzi i wydarzeń, związanych z filmową przestrzenią „małej ojczyzny”. Konkurs ten wpisał się w tematykę projektu „Filmowa mapa Polski” realizowanego w wolańskim gimnazjum.

 

Rywalizację szkół wygrała drużyna z Gimnazjum nr 11 im . Romana Brandstaettera w Tarnowie, na drugim miejscu uplasowali się przedstawiciele Publicznego Gimnazjum nr 1 w Woli Rzędzińskiej, zaś trzecie miejsce zdobyli uczniowie z Publicznego Gimnazjum nr 3 w Koszycach Wielkich.

I miejsce – Piotr Czarnik i Justyna Serwatka

II miejsce – Justyna Kozioł i Natalia Chudzikiewicz

III miejsce – Jagoda Wiśniowska i Paulina Gogola

Wszystkim zwycięzcom i uczestnikom, a także nauczycielom przygotowującym uczniów do konkursu serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

Organizatorami konkursu byli: Agnieszka Grzegórzek-Zając i Mariusz Widawski – nauczyciele szkoły, a jednocześnie filmowi edukatorzy i lokalni liderzy Filmoteki Szkolnej w województwie małopolskim.

 

 

 

  

PODRĘCZNIKI i PROGRAMY NAUCZANIA

ŚWIETLICA

LICZNIK ODSŁON

003217146
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ostatni tydzień
Ten miesiąc
Ostatni miesiąc
Wszystkie dni
42
325
4010
4010
18951
15474
3217146

Prognoza na dzisiaj
INF


Twój IP:34.228.143.13

NAJNOWSZE VIDEO

HYMN SZKOŁY

MAŁOPOLSKA SZKOŁA Z PASJĄ