Prezentacja projektu „Filmowa mapa Tarnowa”

foto1
KOMPLEKS SZKOLNY Z BASENEM, BOISKAMI, SALĄ FILMOWĄ I ŚWIETLICĄ
foto1
MIŁA I KOMFORTOWA ATMOSFERA
foto1
SPRAWNOŚĆ, ZDROWIE I KONDYCJA FIZYCZNA
foto1
CENTRUM REKREACJI WODNEJ
foto1
SPORTOWA ATMOSFERA
Szkoła Podstawowa nr 2 w Woli Rzędzińskiej

Filmowa Zielona Szkoła w Łodzi

IMAGE
piątek, 01, lipiec 2016

Filmowa Zielona Szkoła w Łodzi     Gimnazjaliści z Woli Rzędzińskiej spędzili ostatnie dni na Filmowej Zielonej Szkole w Łodzi, gdzie w ramach projektu realizowanego przez Centralny Gabinet Edukacji Filmowej przy wsparciu Filmoteki Narodowej i Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej...

Warsztaty scenopisarsko-filmowe

IMAGE
sobota, 29, październik 2016

Warsztaty scenopisarsko-filmowe     W październiku  grupa uczniów naszego gimnazjum uczestniczyła w spotkaniu z filmoznawczynią i autorką scenariuszy – panią Martą Matuszak. Podczas kilkunastogodzinnych warsztatów uczniowie  poznali podstawy języka...

Prezentacja projektu

„Filmowa mapa Tarnowa”


 

 

W piątek 11. grudnia br. uczniowie klasy 3b: Natalia Brożek, Karolina Piątek, Kaja Prędota, Gabriela Czech, Weronika Ciochoń i Łukasz Turek zaprezentowali na forum szkoły efekty pracy trzydziestoosobowej grupy uczniów, którzy zaangażowali się w realizację projektu „Filmowa mapa Polski” pod kierunkiem nauczycieli: Agnieszki Grzegórzek- Zając i Mariusza Widawskiego.

 

 Projekt ten realizowany był w latach: 2014-15 i składał się z kilku modułów tematycznych. Jednym z nich były zajęcia warsztatowe przeprowadzane w ramach poniedziałkowych cotygodniowych zajęć edukacji filmowej; drugim  modułem było stworzenie gry komputerowej „Mój pierwszy film”, zaś ostatnim etapem pracy stało się przygotowanie interaktywnej aplikacji „Filmowa mapa Polski”.

  

Jednym z elementów tej mapy było miasto Tarnów, w którym, jak się okazało, wiele w przestrzeni filmowej sporo się działo kiedyś  i dzieje się dzisiaj.

 

Uczniowie w formie prezentacji multimedialnej zaprezentowali i omówili informacje znalezione w różnych źródłach na temat tarnowskich wydarzeń filmowych, festiwali, spotkań, imprez filmowych;  a także znanych osobistości związanych z kinem i teatrem, a wywodzących się z naszego miasta oraz przedstawili historię tarnowskich kin, tych, które funkcjonują w Tarnowie do dzisiaj i tych, które bezpowrotnie zniknęły z pejzażu naszego miasta.

 

 

I o to tym sposobem nasi gimnazjaliści zaprezentowali społeczności szkolnej „Filmową mapę Tarnowa”.

  

 

 

  

PODRĘCZNIKI 2017/2018

STOŁÓWKA

ŚWIETLICA

LICZNIK ODSŁON

003112498
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ostatni tydzień
Ten miesiąc
Ostatni miesiąc
Wszystkie dni
40
174
1747
2224
5790
7561
3112498


Twój IP:54.198.126.110

NAJNOWSZE VIDEO

HYMN SZKOŁY

MAŁOPOLSKA SZKOŁA Z PASJĄ