foto1
KOMPLEKS SZKOLNY Z BASENEM, BOISKAMI, SALĄ FILMOWĄ I ŚWIETLICĄ
foto1
MIŁA I KOMFORTOWA ATMOSFERA
foto1
SPRAWNOŚĆ, ZDROWIE I KONDYCJA FIZYCZNA
foto1
CENTRUM REKREACJI WODNEJ
foto1
SPORTOWA ATMOSFERA
Szkoła Podstawowa nr 2 w Woli Rzędzińskiej

Filmowa Zielona Szkoła w Łodzi

IMAGE
piątek, 01, lipiec 2016

Filmowa Zielona Szkoła w Łodzi     Gimnazjaliści z Woli Rzędzińskiej spędzili ostatnie dni na Filmowej Zielonej Szkole w Łodzi, gdzie w ramach projektu realizowanego przez Centralny Gabinet Edukacji Filmowej przy wsparciu Filmoteki Narodowej i Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej...

Warsztaty scenopisarsko-filmowe

IMAGE
sobota, 29, październik 2016

Warsztaty scenopisarsko-filmowe     W październiku  grupa uczniów naszego gimnazjum uczestniczyła w spotkaniu z filmoznawczynią i autorką scenariuszy – panią Martą Matuszak. Podczas kilkunastogodzinnych warsztatów uczniowie  poznali podstawy języka...

Filmowa Zielona Szkoła w Łodzi

 

 

Gimnazjaliści z Woli Rzędzińskiej spędzili ostatnie dni na Filmowej Zielonej Szkole w Łodzi, gdzie w ramach projektu realizowanego przez Centralny Gabinet Edukacji Filmowej przy wsparciu Filmoteki Narodowej i Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej uczestniczyli w „Filmowych Pojedynkach” – ogólnopolskiej imprezie odbywającej się corocznie w filmowym mieście.

W ramach Filmowej Zielonej Szkoły młodzież wzięła udział w licznych zajęciach edukacyjnych z zakresu teorii i praktyki filmowej, warsztatach i projekcjach oraz filmowej grze terenowej. Łącznie odbyło się ponad 25 godzin intensywnych zajęć, wynikiem których było stworzenie, między innymi, reportażu z pobytu w Łodzi oraz krótkich filmów animowanych realizowanych według własnych pomysłów. Uczniowie zwiedzili także Łódzką Szkołę Filmową, Muzeum Kinematografii, Studio Filmów Animowanych Se-ma-for oraz kompleks Manufaktury.

Wyjazd młodzieży częściowo finansowany był ze środków pozyskanych z wygranej w Wielkim Teście Wiedzy o Filmie, które wykorzystywane są systematycznie na edukację filmową prowadzoną przez Liderów Filmoteki Szkolnej w województwie małopolskim: Agnieszkę Grzegórzek- Zając i Mariusza Widawskiego.

 

 

 

 

  

PODRĘCZNIKI i PROGRAMY NAUCZANIA

ŚWIETLICA

LICZNIK ODSŁON

003217176
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ostatni tydzień
Ten miesiąc
Ostatni miesiąc
Wszystkie dni
72
325
4010
4010
18981
15474
3217176

Prognoza na dzisiaj
INF


Twój IP:34.228.143.13

NAJNOWSZE VIDEO

HYMN SZKOŁY

MAŁOPOLSKA SZKOŁA Z PASJĄ