foto1
KOMPLEKS SZKOLNY Z BASENEM, BOISKAMI, SALĄ FILMOWĄ I ŚWIETLICĄ
foto1
MIŁA I KOMFORTOWA ATMOSFERA
foto1
SPRAWNOŚĆ, ZDROWIE I KONDYCJA FIZYCZNA
foto1
CENTRUM REKREACJI WODNEJ
foto1
NAUKA I DOSKONALENIE PŁYWANIA DLA DZIECI
Szkoła Podstawowa nr 2 w Woli Rzędzińskiej

         

BIBLIOTEKA GIMNAZJUM   

INTERNETOWE CENTRUM INFORMACJI MULTIMEDIALNEJ

ZAPRASZAJĄ

                                            

PONIEDZIAŁEK: nieczynne

WTOREK: 8.30 – 10.30

 

ŚRODA: 9.30 – 13.30

CZWARTEK: 12.10 – 14.10

PIĄTEK: 10.10 – 12.10

 


      

Księgozbiór naszej biblioteki liczy około 3000 książek z różnych dziedzin. Posiadamy również płytotekę filmową, czasopisma, mapy, słowniki z wielu dziedzin, encyklopedie i  programy multimedialne. Jest literatura młodzieżowa i poezja, jest literatura piękna polska i obca, są książki historyczne i lektury. Wydzielony został też księgozbiór podręczny, w którym znajdują się obecnie encyklopedie, leksykony, słowniki języka polskiego i języków obcych, poradniki z zakresu psychologii, pedagogiki i wychowania oraz książki z poszczególnych dziedzin nauki. Każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

 

 W bibliotece mieści się również czterostanowiskowe Internetowe Centrum Informacji Multimedialnej, które rozpoczęło w naszej szkole działalność w lutym 2008 roku. Powstanie Centrum jest efektem realizacji projektu Ministerstwa Edukacji Narodowej i Sportu "Internetowe Centra Informacji Multimedialnej w bibliotekach szkolnych i pedagogicznych". Przedsięwzięcie było  współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego i ma na celu przede wszystkim umożliwienie korzystania z nowoczesnych technologii  w oświacie, ułatwienie indywidualnego zdobywania i przetwarzania informacji, wspieranie integracji młodzieży w aspekcie różnic kulturowych, sprawności fizycznej i intelektualnej, wspieranie realizacji zadań szkoły zapisanych w podstawie programowej oraz wyrównywania szans edukacyjnych młodzieży niezależnie od miejsca zamieszkania i statusu majątkowego.

 

W bibliotece zapewniamy spokój i ciszę, możliwość korzystania z internetu, samodzielny wybór książek lub pomoc w podjęciu decyzji, dbamy o zapewnienie pełnej listy lektur szkolnych oraz „topowej” literatury młodzieżowej. Organizujemy konkursy czytelnicze, konkurs fotograficzny, wyjazdy tematyczne i imprezy biblioteczne.

 

 Biblioteka to miejsce, w którym każdy jest mile widzianyJ Nie zwlekaj więc i odwiedź to miejsce…

 

ZAPRASZAMY

 

 

 

Wszystkich chętnych zapraszamy do uczestnictwa w zajęciach Dyskusyjnego Klubu Książki, który od kilku lat działa w naszej szkolnej bibliotece i cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem miłośników książki i czytania. Zmieniają się czytelnicy, jedni odchodzą, inni przychodzą… Przyjdź i TYJ

Wspólne spotkania to dobra okazja, aby w klubowej atmosferze, najczęściej raz w miesiącu, w miłym gronie, przy ciepłej herbacie i ciasteczku porozmawiać o literaturze młodzieżowej, o problemach w niej przedstawionych, o tym co dla was ważne, co was nurtuje, bawi lub śmieszy…

Aby uczestniczyć w spotkaniach nie musisz znać się na literaturze, ale na pewno powinieneś lubić książki i czytanieJ Każdy jest mile widziany, więc przyjdź, zapraszamy!

Wszelkie informacje na temat spotkań i lista polecanych książek w bibliotece gimnazjalnejJ

 

 

 

 

PONIŻEJ LOSOWE NEWS'Y Z RÓŻNYCH KATEGORII

  

PODRĘCZNIKI 2017/2018

STOŁÓWKA

ŚWIETLICA

LICZNIK ODSŁON

003083404
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ostatni tydzień
Ten miesiąc
Ostatni miesiąc
Wszystkie dni
105
260
4088
2628
14695
15940
3083404

Prognoza na dzisiaj
2256


Twój IP:54.196.86.89

NAJNOWSZE VIDEO

HYMN SZKOŁY

MAŁOPOLSKA SZKOŁA Z PASJĄ