foto1
KOMPLEKS SZKOLNY Z BASENEM, BOISKAMI, SALĄ FILMOWĄ I ŚWIETLICĄ
foto1
MIŁA I KOMFORTOWA ATMOSFERA
foto1
SPRAWNOŚĆ, ZDROWIE I KONDYCJA FIZYCZNA
foto1
CENTRUM REKREACJI WODNEJ
foto1
SPORTOWA ATMOSFERA
Szkoła Podstawowa nr 2 w Woli Rzędzińskiej

NAJNOWSZE NEWS'Y

LEKCJA W TERENIE

       Klasa 4 a i 4b połączyły przyjemne z pożytecznym, czyli naukę z zabawą na świeżym powietrzu i wraz z wychowawcami uczestniczyli w lekcji przyrody, która odbyła się w siedzibie Koła Łowieckiego „Dzik” w Pogórskiej Woli.

     Myśliwi przeprowadzili dla dzieci ciekawe zajęcia, podczas których uczniowie dowiedzieli się na czym polega praca myśliwego w obecnych czasach, jak wyglądały kiedyś łowy, kim był św. Hubert i kogo jest patronem. Ważnym elementem było również zwrócenie uwagi uczniów na opiekę nad zwierzętami, zwłaszcza w porze zimowej.

      Panowie z Koła opowiedzieli również o tradycjach myśliwskich, psach, biorących udział w polowaniu oraz zaprezentowali dzieciom sygnały myśliwskie. Mogły one również spróbować swoich sił w użyciu wabików imitujących odgłosy zwierząt, co było dla nich świetna zabawą i sprawiło im wiele radości. Dużą frajdą była również możliwość zabawy z młodym psem myśliwskim i spacer po lesie, podczas którego obejrzeli paśniki i myśliwską ambonę. Pogoda dopisała, więc mile spędzony wśród myśliwych czas zakończył się ogniskiem i zjedzeniem smacznych kiełbasek.

      Serdecznie dziękujemy panu Czesławowi Maligowi oraz jego współpracownikom, którzy poświęcili swój czas i zorganizowali dla dzieci te niezapomniane chwile.

 

 

 

  

PODRĘCZNIKI i PROGRAMY NAUCZANIA

ŚWIETLICA

LICZNIK ODSŁON

003301953
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ostatni tydzień
Ten miesiąc
Ostatni miesiąc
Wszystkie dni
170
580
4279
4891
22335
22922
3301953

Prognoza na dzisiaj
744


Twój IP:54.144.75.212

NAJNOWSZE VIDEO

HYMN SZKOŁY

MAŁOPOLSKA SZKOŁA Z PASJĄ