foto1
KOMPLEKS SZKOLNY Z BASENEM, BOISKAMI, SALĄ FILMOWĄ I ŚWIETLICĄ
foto1
MIŁA I KOMFORTOWA ATMOSFERA
foto1
SPRAWNOŚĆ, ZDROWIE I KONDYCJA FIZYCZNA
foto1
CENTRUM REKREACJI WODNEJ
foto1
SPORTOWA ATMOSFERA
Szkoła Podstawowa nr 2 w Woli Rzędzińskiej

NAJNOWSZE NEWS'Y

WYCIECZKA UCZNIÓW KLASY 8   SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 2

IM.BŁ. E.BOJANOWSKIEGO W WOLI RZĘDZIŃSKIEJ DO KRAKOWA NA VII TARGI EDUKACYJNE „FESTIWAL ZAWODÓW” W DNIU 21 MARCA 2019 ROKU.

 

 

        Uczniowie poprzez uczestnictwo w festiwalu mogli zapoznać się z pełną informacją w zakresie działalności różnych szkół ponadpodstawowych w województwie małopolskim. Odpowiednio przygotować się do wyboru dalszej ścieżki kształcenia po przez zapoznanie się z dostępną ofertą zawodów na rynku pracy ( w tym zawodów deficytowych), skorzystanie z pomocy doradców zawodowych czy też skonfrontowanie wiedzy o danym zawodzie w jego wymiarze praktycznym.

Mieli możliwość zobaczenia ekspozycji wystawienniczych także tarnowskich szkół w różnych branżach tj; administracyjno-usługowej, budowlanej, elektryczno-elektronicznej, mechanicznej, górniczo-hutniczej, medyczno-społecznej,rolniczo-leśnej z ochroną środowiska, turystyczno-gastronomiczną czy skorzystania z edukacyjnej oferty służb mundurowych (wojsko, policja, straż pożarna, graniczna i miejska).

W jak najbardziej atrakcyjny sposób młodzież małopolskich szkół zawodowych zachęcała swoich młodszych kolegów i koleżanki odwiedzających Targi Edukacyjne do wyboru właściwej i przemyślanej decyzji dalszej ścieżki kariery w szkole ponadpodstawowej prezentując bogatą ofertę edukacyjną

        W drodze powrotnej odwiedziliśmy Centrum Jana Pawła II w Łagiewnikach . Wysłuchaliśmy prelekcji przewodnika na temat Całunu Turyńskiego, zobaczyliśmy Muzeum poświęcone Ojcu Świętemu oraz film przedstawiający życie i pontyfikat Karola Wojtyły- Papieża Polaka.

Anna Kosman-Sztorc

doradca zawodowy

  

PODRĘCZNIKI i PROGRAMY NAUCZANIA

ŚWIETLICA

LICZNIK ODSŁON

003301976
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ostatni tydzień
Ten miesiąc
Ostatni miesiąc
Wszystkie dni
193
580
4302
4891
22358
22922
3301976

Prognoza na dzisiaj
744


Twój IP:54.144.75.212

NAJNOWSZE VIDEO

HYMN SZKOŁY

MAŁOPOLSKA SZKOŁA Z PASJĄ