foto1
KOMPLEKS SZKOLNY Z BASENEM, BOISKAMI, SALĄ FILMOWĄ I ŚWIETLICĄ
foto1
MIŁA I KOMFORTOWA ATMOSFERA
foto1
SPRAWNOŚĆ, ZDROWIE I KONDYCJA FIZYCZNA
foto1
CENTRUM REKREACJI WODNEJ
foto1
SPORTOWA ATMOSFERA
Szkoła Podstawowa nr 2 w Woli Rzędzińskiej

I miejsce dziewcząt i III miejsce chłopców

w finale powiatowym w czwórboju lekkoatletycznym

awans do finału wojewódzkiego

 

 

Tarnów, dnia 27 maja 2019 r stadion TOSiR,

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

DZIEWCZĘTA CHŁOPCY
lp szkoła pkt lp szkoła pkt
1 Wola Rzędzińska nr 2 778 1 Zakliczyn 666
2 Tuchów 711 2 Tuchów 554
3 Zakliczyn 496 3 Wola Rzędzińska nr 2 448

 

Skład złotej drużyny; z kl 6: Monika Lis, Weronika Wałaszek, Weronika Kuta, Martyna Kępa, Weronika Bród, z kl 5: Ola Zaucha, Nikola Lis, Ola Ciochoń.

Skład ekipy chłopców; z kl 6: Mateusz Kuta, Karol Sroka, z kl 5: Hubert Bibro, Konrad Bryg, Bartek Ptak, Kamil Żmuda, Wojtek Sobol.

Najlepszy indywidualnie wynik uzyskała MONIKA LIS

W rozegranych równolegle Rejonowych Igrzyskach Dzieci w czwórboju la dziewcząt i chłopców uzyskano wyniki.

 

dziewczęta chłopcy
lp szkoła pkt lp szkoła pkt
1 PSP 2 Brzesko 1022 1 SP Zakliczyn 779
2 SP 2 Wola Rzędzińska 778 2 PSP 2 Brzesko 704
3 SP 5 Tarnów 754 3 SP 20 Tarnów 655
4 SP 20 Tarnów 729 4 SP Tuchów 649
5 SP Tuchów 711 5 SP 5 Tarnów 517
6 SP 23 Tarnów 503 6 SP 2 Wola Rzędzińska 454
7 SP Zakliczyn 496 7 SP 23 Tarnów 390
8 SP 20 Tarnów 475

 

Rejon tarnowski reprezentowały szkoły powiatów: tarnowskiego, dąbrowskiego, brzeskiego i miasta Tarnowa.

Do Finału Wojewódzkiego awansowały dziewczęta z PSP 2 Brzesko i SP 2 Wola Rzędzińska, a wśród chłopców : SP Zakliczyn i PSP 2 Brzesko

Zawody te odbędą się w Tarnowie, dnia 3 czerwca.

 

Wyniki:

chłopcy >>>

dziewczęta >>>

 

 

Gminne zawody pływackie

19 maja 2017 roku na pływalni TOSiR w Tarnowie-Mościcach odbyły się XII Gminne Zawody Pływackie o Puchar Wójta Gminy Tarnów, zorganizowane przez Szkołę Podstawową im. o. Z. Strzałkowskiego w Zawadzie oraz gminne Centrum Animacji Kulturalnej.

 

Tegoroczna edycja zawodów zgromadziła rekordową liczbę uczestników- 148 osób. Nad przebiegiem rywalizacji w duchu fair play czuwał sędzia główny zawodów- mgr Krzysztof Wawrzonek, dyrektor szkoły w Zawadzie- mgr inż. Krzysztof Nowak oraz nauczyciele wychowania fizycznego ze szkół, których uczniowie brali udział w zawodach. 
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom w poszczególnych kategoriach oraz zdobywcom nagrody specjalnej- Pucharów Wójta Gminy Tarnów. 
Dziękujemy Panu Grzegorzowi Koziołowi- włodarzowi gminy za ufundowanie nagród i pomoc w organizacji zawodów oraz wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że przebiegły one w miłej i sprzyjającej zdrowej rywalizacji atmosferze. 
Już dziś zapraszamy na kolejną, XIII edycję, za rok!

Klasyfikacja końcowa

Dziewczęta - klasy I - III - Szkoła Podstawowa
Lp. Nazwisko i imię Szkoła Czas Miejsce
1 Łaśko Emilia SP Zgłobice 9,16 I
2 Łabędź Zofia SP Tarnowiec 10,40 II
3 Marć Aleksandra SP Jodłówka Wałki 10,43 III
4 Musiał Natalia SP Zgłobice 11,36 IV
5 Dziura Maja SP nr 1 Wola Rzędzińska 12,13 V
6 Tokarska Kamila SP Jodłówka Wałki 12,36 VI
7 Babula Izabela SP Zawada 12,50 VII
8 Gomółka Aleksandra SP Zbylitowska Góra 12,54 VIII
9 Łabno Amelia SP Zawada 13,02 IX
10 Dychtoń Maja SP Zgłobice 13,12 X
11 Włodek Aleksandra SP Zawada 13,36 XI
12 Lizak Hanna SP Zgłobice 13,38 XII
13 Markiewicz Liwia SP Zawada 14,27 XIII
14 Chrzanowska Magdalena SP nr 1 Wola Rzędzińska 15,05 XIV
15 Jakubowska Zuzanna SP nr 1 Wola Rzędzińska 15,77 XV
16 Świeca Aleksandra SP nr 2 Wola Rzędzińska 17,04 XVI
17 Kamińska Oliwia SP Zawada 17,26 XVII
18 Furmańska Gabriela SP Zawada 18,29 XVIII
19 Mirek Milena SP Jodłówka Wałki 19,80 XIX
20 Borys Julia SP Jodłówka Wałki 20,35 XX
21 Rataj Zofia SP Zawada 20,92 XXI
         
Chłopcy - klasy I - III - Szkoła Podstawowa
Lp. Nazwisko i imię Szkoła Czas Miejsce
1 Hałoń Michał SP Zgłobice 10,63 I
2 Gdowski Kacper SP Zbylitowska Góra 10,92 II
3 Damian Adrian SP Zgłobice 11,22 III
4 Lewandowski Maksymilian SP Zgłobice 11,37 IV
5 Ciochoń Maksymilian SP nr 1 Wola Rzędzińska 11,56 V
6 Dychus Kornel SP Zawada 12,17 VI
7 Brożek Michał SP Jodłówka Wałki 12,19 VII
8 Wrona Tomasz SP Zbylitowska Góra 12,89 VIII
9 Świeca Jakub SP nr 2 Wola Rzędzińska 13,41 IX
10 Sobarnia Damian SP Zgłobice 13,44 X
11 Zaranek Dawid SP Zgłobice 13,55 XI
12 Bisek Mateusz SP Jodłówka Wałki 14,22 XII
13 Jakubowski Piotr SP nr 1 Wola Rzędzińska 14,85 XIII
14 Krakowski Gabriel SP Zawada 16,35 XIV
15 Barnaś Filip SP Zawada 16,65 XV
16 Czech Patryk SP Jodłówka Wałki 16,88 XVI
17 Drwal Bartłomiej SP Jodłówka Wałki 17,49 XVII
         
     Dziewczęta klasy IV - VI Szkoła Podstawowa
Lp. Nazwisko i imię Szkoła Czas Miejsce
1 Dychtoń Julia SP Zbylitowska Góra 18,98 I
2 Pawłowska Paulina SP nr 2 Wola Rzędzińska 19,16 II
3 Wałaszek Weronika SP nr 2 Wola Rzędzińska 19,92 III
4 Jakubowska Emilia SP Błonie 20,45 IV
5 Pilaszek Milena SP Zawada 20,53 V
6 Lis Monika SP nr 2 Wola Rzędzińska 20,84 VI
7 Potępa Weronika SP Koszyce Wielkie 20,86 VII
8 Sikora Wiktoria SP Zgłobice 20,88 VIII
9 Sitko Aleksandra SP Tarnowiec 21,34 IX
10 Kawik Natalia Basen Wola Rz. 21,36 X
11 Kuta Weronika SP nr 2 Wola Rzędzińska 21,80 XI
12 Latawska Martyna SP Błonie 22,08 XII
13 Kołtoń Karolina SP nr 2 Wola Rzędzińska 22,42 XIII
14 Stojak Julia SP Tarnowiec 22,60 XIV
15 Damian Daria SP Zgłobice 22,88 XV
16 Duras Milena SP Tarnowiec 24,91 XVI
17 Chwistek Aleksandra Basen Wola Rz. 24,92 XVII
18 Chrząszcz Weronika SP Tarnowiec 25,89 XVIII
19 Łazarz Nikola SP Zawada 26,25 XIX
20 Oracz Maja SP Tarnowiec 27,69 XX
21 Smagacz Natalia SP Koszyce Wielkie 28,18 XXI
22 Lis Wiktoria SP Zawada 28,83 XXII
23 Latawska Lena SP Błonie 39,17 XXIII
         
Chłopcy - klasy IV - VI - Szkoła Podstawowa
Lp. Nazwisko i imię Szkoła Czas Miejsce
1 Łaśko Kacper SP Zgłobice 15,67 I
2 Kaczak Mateusz SP Zbylitowska Góra 16,52 II
3 Hałoń Adam SP Zgłobice 18,59 III
4 Więckowski Mateusz SP Zawada 20,08 IV
5 Gomółka Michał SP Zbylitowska Góra 20,53 V
6 Bober Kordian SP nr 2 Wola Rzędzińska 21,45 VI
7 Strojny Karol SP nr 2 Wola Rzędzińska 23,18 VII
8 Dychus Bartosz SP Zawada 23,32 VIII
9 Kloch Adrian SP nr 2 Wola Rzędzińska 23,36 IX
10 Woźniak Jan SP Tarnowiec 26,59 X
11 Wilk Piotr SP Zawada 27,85 XI
12 Kuta Filip SP nr 2 Wola Rzędzińska 28,39 XII
13 Michalik Seweryn SP nr 2 Wola Rzędzińska 33,45 XIII
14 Olbracht Adam SP Zawada 38,68 XIV
         
         
Dziewczęta - klasa VII-VIII SP, Gimnazjum
Lp. Nazwisko i imię Szkoła Czas Miejsce
1 Sitko Anna Tarnowiec 19,73 I
2 Kowal Aleksandra Zbylitowska Góra 20,34 II
3 Nalepa Oliwia Wola Rzędzińska nr 2 20,54 III
4 Potępa Weronika Zgłobice 21,94 IV
5 Bryg Amelia Wola Rzędzińska nr 2 22,38 V
6 Hajdo Martyna Koszyce Wielkie 27,23 VI
         
         
Chłopcy - klasa VII-VIII SP, Gimnazjum
Lp. Nazwisko i imię Szkoła Czas Miejsce
1 Mróz Michał Wola Rzędzińska nr 1 14,49 I
2 Gdowski Bartosz Zbylitowska Góra 15,35 II
3 Szatko Piotr Zbylitowska Góra 15,77 III
4 Więckowski Jakub Zawada 16,07 IV
5 Beściak Filip Błonie 17,15 V
6 Nytko Tomasz Koszyce Wielkie 17,45 VI
  Broniec Szymon Tarnowiec    
  Świątek Piotr Tarnowiec    
  Markiewicz Krystian Tarnowiec    
  Krawiec Bartłomiej Zgłobice    

  

PODRĘCZNIKI i PROGRAMY NAUCZANIA

ŚWIETLICA

LICZNIK ODSŁON

003301945
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ostatni tydzień
Ten miesiąc
Ostatni miesiąc
Wszystkie dni
162
580
4271
4891
22327
22922
3301945

Prognoza na dzisiaj
744


Twój IP:54.144.75.212

WSZYSTKIE SPORTOWE NEWS'Y