foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
 
 
 
  1. ZDALNA SZKOŁA
  2. WIELKANOC 2020
  3. INFOLINIA
  4. JAK MYĆ RĘCE
  5. REKRUTACJA 2020
next
prev
2019/2020


Jem w szkole.pl

Logowanie do stołówki

Czytaj więcej

Biblioteka

Biblioteka szkolna

Czytaj więcej

Świetlica

Świetlica szkolna

Czytaj więcej

SKS 2019

Sport szkolny SKS 2019

czytaj więcej

ROZKŁAD DZWONKÓW

1. 08.00 - 08.45

2. 08.55 - 09.40

3. 09.50 - 10.35

4. 10.45 - 11.30

5. 11.50 - 12.35

6. 12.55 - 13.40

7. 13.50 - 14.35

8. 14.45 - 15.30

9. 15.40 - 16.25

 

 

 

 

 

 

   

 

 

  

 


Informujemy, że wejscie do szkoły od strony ulicy
będzie otwarte w godzinach: 730 - 915  i  1115 - 1400

 

AKTUALNOŚCI 

 

Egzaminy 2020 - regulacje prawne
20 Maj 2020 11:48
Egzaminy 2020 - regulacje prawne

Egzaminy 2020 - regulacje prawne     Zasady przeprowadzania egzaminów w roku 2020 zostały opublikowane.   Czytaj na: https://www.gov.pl/web/edukacja/zasady-przeprowadzania-egzaminow-w-2020-r--regulacje-prawne    

CZYTAJ WIĘCEJ >>>
Wytyczne MEN - egzaminy
20 Maj 2020 11:44
Wytyczne MEN - egzaminy

Wytyczne MEN - egzaminy

 

 

Ministerstwo Edukacji Narodowej opublikowało wytyczne dotyczące egzaminów (w tym także egzaminu ósmoklasisty).

Czytaj na: https://www.gov.pl/web/edukacja/przygotowania-do-egzaminow-zewnetrznych-wytyczne-men-cke-i-gis

 

CZYTAJ WIĘCEJ >>>
Wytyczne GIS, MZ, MEN
20 Maj 2020 11:40
Wytyczne GIS, MZ,  MEN

Wytyczne GIS, MZ i MEN

 

 

Wytyczne dla szkół podstawowych dotyczące edukacji wczesnoszkolnej i innych zagadnień.

Czytaj na: https://www.gov.pl/web/edukacja/wytyczne-gis-mz-i-men

 

CZYTAJ WIĘCEJ >>>
Harmonogram rekrutacji do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021
20 Maj 2020 05:54
Harmonogram rekrutacji do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021

Harmonogram rekrutacji do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021

Ogłaszamy harmonogram rekrutacji do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021, w tym terminy postępowania rekrutacyjnego, składania dokumentów do klas I szkół ponadpodstawowych i klas wstępnych szkół ponadpodstawowych.


Ustalony przez Ministra Edukacji Narodowej [ ... ]

CZYTAJ WIĘCEJ >>>
Konkurs Matematyczny Kangur 2020
18 Maj 2020 17:25
Konkurs Matematyczny Kangur 2020

„KANGUR 2020”

Konkurs Matematyczny Kangur 2020 ze względu na panującą sytuację zostanie przeprowadzony za pośrednictwem internetu na platformie dzwonek.pl.

Każdy uczeń otrzyma drogą mailową login i hasło. Przed zalogowaniem się na platformie dzwonek.pl należy zapoznać się z instrukcją dla ucznia.   

Aby umożliwić przećwiczenie [ ... ]

CZYTAJ WIĘCEJ >>>
Ministerstwo Edukacji Narodowej: Co ze szkołami do wakacji?
14 Maj 2020 09:34
Ministerstwo Edukacji Narodowej: Co ze szkołami do wakacji?

Co ze szkołami do wakacji?

Od poniedziałku, 18 maja br. uruchamiamy kolejne etapy stopniowego powrotu do stacjonarnego funkcjonowania szkół, wybranych placówek oświatowych, bezpośredniego prowadzenia zajęć specjalistycznych z dziećmi posiadającymi opinię o potrzebie wczesnego wspomagania rozwoju i uczniami posiadającymi orzeczenie. Przywracamy [ ... ]

CZYTAJ WIĘCEJ >>>
Projekt Edukacyjny "Koleżanko, kolego posłuchaj ..." rozpoczęty
12 Maj 2020 10:41
Projekt Edukacyjny

 

Projekt edukacyjny  "Koleżanko, kolego posłuchaj… " rozpoczęty!

Dziękujemy pierwszym uczestnikom,  którzy włączyli  się w to relaksujące a zarazem rozwijające przedsięwzięcie.

Czekamy na kolejnych, którzy lubią sprawiać radość innym.

Nasz cykl otwiera śpiewająco Emilka Masło z klasy II.

   

Zosia Tutaj [ ... ]

CZYTAJ WIĘCEJ >>>

Zawody pływackie

o Puchar Wójta Gminy Tarnów

19 maja 2017 roku na pływalni TOSiR w Tarnowie-Mościcach odbyły się XII Gminne Zawody Pływackie o Puchar Wójta Gminy Tarnów, zorganizowane przez Szkołę Podstawową im. o. Z. Strzałkowskiego w Zawadzie oraz gminne Centrum Animacji Kulturalnej.


Tegoroczna edycja zawodów zgromadziła rekordową liczbę uczestników- 148 osób. Nad przebiegiem rywalizacji w duchu fair play czuwał sędzia główny zawodów- mgr Krzysztof Wawrzonek, dyrektor szkoły w Zawadzie- mgr inż. Krzysztof Nowak oraz nauczyciele wychowania fizycznego ze szkół, których uczniowie brali udział w zawodach. 
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom w poszczególnych kategoriach oraz zdobywcom nagrody specjalnej- Pucharów Wójta Gminy Tarnów. 
Dziękujemy Panu Grzegorzowi Koziołowi- włodarzowi gminy za ufundowanie nagród i pomoc w organizacji zawodów oraz wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że przebiegły one w miłej i sprzyjającej zdrowej rywalizacji atmosferze. 
Już dziś zapraszamy na kolejną, XIII edycję, za rok!

źródło: www.szpzawada.pl

Dziewczęta - klasy I - III - Szkoła Podstawowa
Lp. Nazwisko i imię Szkoła Czas Miejsce
1 Pawlowska Paulina SP nr 2 Wola Rzędzińska 10,37 I
2 Łazarz Nikola SP Zawada 11,55 II
3 Potępa Amelia SP Zglobice 11,64 III
4 Chrząszcz Weronika SP Tarnowiec 12,41 IV
5 Dychtoń Julia SP Zbylitowska Góra 12,60 V
6 Raputa Xymena SP Zawada 12,66 VI
7 Latawska Lena SP Błonie 12,84 VII
8 Damian Daria SP Zglobice 13,19 VIII
9 Kozioł Emilia SP nr 2 Wola Rzędzińska 13,52 IX
10 Węgrzyn Anita SP Koszyce Małe 13,88 X
11 Drozd Hanna SP Koszyce Małe 13,88 X
12 Wielgus Aleksandra SP Błonie 14,21 XII
13 Kalisz Oliwia SP Zglobice 14,28 XIII
14 Lis Nikola SP nr 2 Wola Rzędzińska 15,22 XIV
15 Cholewa Katarzyna SP Zglobice 15,36 XV
16 Molczyk Nadia SP Zglobice 15,91 XVI
17 Smoleń Anna SP Zbylitowska Góra 15,95 XVII
18 Barszcz Karolina SP nr 2 Wola Rzędzińska 16,16 XVIII
19 Kieta Joanna SP Błonie 16,27 XIX
20 Nowak Magdalena SP nr 2 Wola Rzędzińska 16,31 XX
21 Łaśko Emilia SP Zgłobice 16,44 XXI
22 Czapkowicz Sara SP Poręba Radlna 17,87 XXII
23 Frączek Milena SP Błonie 18,58 XXIII
24 Korfini Kinga SP Zawada 19,16 XXIV
25 Sysło Natalia SP nr 2 Wola Rzędzińska 19,45 XXV
26 Smoleń Nadia SP Zbylitowska Góra 19,79 XXVI
27 Słowik Nadia SP Koszyce Wielkie N N
28 Myszka Natalia SP Koszyce Wielkie N N
Chłopcy - klasy I - III - Szkoła Podstawowa
Lp. Nazwisko i imię Szkoła Czas Miejsce
1 Łaśko Kacper SP Zgłobice 9,80 I
2 Popiela Borys SP Koszyce Małe 11,46 II
3 Więckowski Mateusz SP Zawada 11,55 III
4 Raputa Xawery SP Zawada 11,87 IV
5 Wójcik Oskar SP Zgłobice 12,14 V
6 Tadel Bartłomiej SP Błonie 12,15 VI
7 Kucharski Jakub SP Zbylitowska Góra 12,31 VII
8 Markowicz Filip SP Zbylitowska Góra 12,39 VIII
9 Zaucha Marcel SP Jodłówki- Wałki 12,77 IX
10 Hałoń Michał SP Zgłobice 12,78 X
11 Kołodziej Julian SP Zgłobice 12,83 X
12 Kaczak Maksymilian SP Zbylitowska Góra 12,96 XII
13 Pasula Paweł SP Koszyce Małe 12,97 XIII
14 Miłkowski Gabriel SP Zbylitowska Góra 13,03 XIV
15 Strojny Karol SP nr 2 Wola Rzędzińska 13,36 XV
16 Nytko Filip SP Koszyce Małe 13,56 XVI
17 Wilk Piotr SP Zawada 13,89 XVII
18 Błoniarczyk Oskar SP Koszyce Małe 14,36 XVIII
19 Heleniak Jan SP Koszyce Małe 14,74 XIX
20 Lewandowski Maksymilian SP Zgłobice 14,82 XX
21 Mróz Kacper SP Zbylitowska Góra 14,92 XXI
22 Ordowski Jakub SP Koszyce Małe 14,93 XXII
23 Dychus Bartosz SP Zawada 15,24 XXIII
24 Wrona Tomasz SP Zbylitowska Góra 15,42 XXIV
25 Budzik Patryk SP Poręba Radlna 15,49 XXV
26 Ciępka Filip SP Tarnowiec 15,58 XXVI
27 Słomski Kajetan SP Zbylitowska Góra 15,94 XXVII
28 Kloch Adrian SP nr 2 Wola Rzędzińska 16,13 XXVIII
29 Bator Maksymilian SP Zgłobice 16,30 XXIX
30 Wiktor Wojciech SP Zbylitowska Góra 16,81 XXX
31 Dychus Kornel SP Zawada 16,86 XXXI
32 Kajfasz Marcel SP Zawada 17,22 XXXII
33 Michalik Seweryn SP nr 2 Wola Rzędzińska 17,26 XXXIII
34 Tyrka Patryk SP Zawada 17,77 XXXIV
35 Budzik Krystian SP Zawada 20,51 XXXV
36 Niedźwiecki Dawid SP Zbylitowska Góra 21,54 XXXVI
37 Petrzak Paweł SP nr 2 Wola Rzędzińska 28,30 XXXVII
38 Wajda Pawel SP nr 2 Wola Rzędzińska 33,50 XXXVIII

 

Dziewczęta - klasy IV - VI - Szkoła Podstawowa
Lp. Nazwisko i imię Szkoła Czas Miejsce
1 Cholewa Katarzyna SP Zbylitowska Góra 16,50 I
2 Gromba Anna SP Zgłobice 19,19 II
3 Marcinkiewicz Martyna SP Koszyce Małe 19,84 III
4 Kowal Aleksandra SP Zbylitowska Góra 19,87 IV
5 Nalepa Oliwia SP nr 2 Wola Rzędzińska 21,16 V
6 Sobarnia Ilona SP Zgłobice 22,17 VI
7 Bryg Amelia SP nr 2 Wola Rzędzińska 22,52 VII
8 Latawska Martyna SP Błonie 23,36 VIII
9 Markowicz Dominika SP Zbylitowska Góra 23,99 IX
10 Smosna Julia SP Koszyce Małe 24,53 X
11 Sitko Aleksandra SP Tarnowiec 25,87 XI
12 Iwaniec Marietta SP Koszyce Wielkie 25,98 XII
13 Słowik Nadia SP Koszyce Wielkie 26,63 XIII
14 Sztyler Anna SP Koszyce Małe 26,89 XIV
15 Stus Zuzanna SP Koszyce Małe 27,56 XV
16 Sępek Magdalena SP nr 2 Wola Rzędzińska 28,11 XVI
17 Wrona Emilia SP Zbylitowska Góra 28,22 XVII
18 Wiatr Daria SP Jodłówki- Wałki 28,76 XVIII
19 Drwal Klaudia SP Jodłówki- Wałki 30,75 XIX
20 Srebro Aleksandra SP Zawada 31,75 XX
21 Zapał Gabriela SP Koszyce Wielkie 32,84 XXI
22 Smoleń Nikola SP Zbylitowska Góra 36,04 XXII
23 Wiktor Emilia SP Zbylitowska Góra 36,54 XXIII
24 Augustyn Daniela SP Koszyce Wielkie 37,72 XXIV
25 Myszka Natalia SP Koszyce Wielkie 30, 26 XXV
Chłopcy - klasy IV - VI - Szkoła Podstawowa
Lp. Nazwisko i imię Szkoła Czas Miejsce
1 Masiuk Ksawey SP Tarnowiec 13,59 I
2 Beściak Filip SP Błonie 16,30 II
3 Kaczak Mateusz SP Zbylitowska Góra 19,31 III
4 Zardzielewicz Hubert SP Tarnowiec 20,00 IV
5 Gdowski Bartosz SP Zbylitowska Góra 20,81 V
6 Krawiec Bartłomiej SP Zgłobice 20,90 VI
7 Cisowski Kacper SP Koszyce Małe 21,00 VII
8 Jop Jakub SP nr 2 Wola Rzędzińska 21,39 VIII
9 Hałoń Adam SP Zgłobice 22,31 IX
10 Witaszek David SP Koszyce Małe 22,32 X
11 Więcław Jakub SP Zgłobice 23,19 XI
12 Gomólka Michał SP Zbylitowska Góra 23,29 XII
13 Górgul Krystian SP Zbylitowska Góra 23,46 XIII
14 Plebanek Michał SP Tarnowiec 23,51 XIV
15 Wojtanowski Karol SP Zawada 23,70 XV
16 Czapkowicz Pawel SP Poręba Radlna 24,50 XVI
17 Michalski Patryk SP Koszyce Wielkie 24,75 XVII
18 Manijak Filip SP Poręba Radlna 25,16 XVIII
19 Kukuła Bartłomiej SP Zgłobice 25,22 XIX
20 Czabański Wojciech SP Koszyce Wielkie 25,28 XX
21 Pinas Piotr SP Jodłówki- Walki 26,58 XXI
22 Banach Nataniel SP Koszyce Wielkie 27,17 XXII
23 Stańczyk Kacper SP Koszyce Wielkie 29,67 XXIII
24 Ponikiewski Piotr SP Zgłobice 29,97 XXIV
25 Curyło Oliwier SP Koszyce Wielkie 30,06 XXV
26 Leskiw Karol SP Zbylitowska Góra 31,88 XXVI
27 Pikul Paweł SP Koszyce Wielkie D D

 

Dziewczęta - klasy I - III - Gimnazjum
Lp. Nazwisko i imię Szkoła Czas Miejsce
1 Woźniak Ewa Gim. Tarnowiec 16, 69 I
2 Pawłowska Natalia Gim. Wola Rzędzińska 17,92 II
3 Sobol Julia Gim. Wola Rzędzińska 18,91 III
4 Sitko Anna Gim. Tarnowiec 19,4 IV
5 Nosek Karolina Gim. Wola Rzędzińska 19,56 V
6 Zaucha Gabriela Gim. Wola Rzędzińska 20,99 VI
7 Bałła Kinga Gim. Zawada 21,34 VII
8 Drelicharz Katarzyna Gim. Zawada 23,97 VIII
9 Smoleń Kinga NG Zbylitowska Góra 32,73 IX
         
Chłopcy - klasy I - III - Gimnazjum
Lp. Nazwisko i imię Szkoła Czas Miejsce
1 Mróz Daniel Gim. Wola Rzędzińska 14,28 I
2 Habel Wiktor Gim. Zawada 15,47 II
3 Lisowski Adrian Gim. Tarnowiec 15,77 III
4 Więcław Hubert NG Zbylitowska Góra 16,06 IV
5 Kozioł Łukasz Gim. Zawada 17,36 V
6 Korfini Michał Gim. Zawada 17,41 VI
7 Szatko Piotr NG Zbylitowska Góra 17,79 VII
8 Starzyk Dominik Gim. Wola Rzędzińska 18,88 VIII
9 Kmiecik Michał Gim. Wola Rzędzińska 19,01 IX
10 Chodak Michał NG Zbylitowska Góra 19,18 X
11 Markiewicz Krystian Gim. Tarnowiec 19,18 X
12 Martuś Adam Gim. Tarnowiec 19,45 XII
13 Nytko Tomasz Gim. Koszyce Wielkie 20 XIII
14 Staniec Kacper Gim. Koszyce Wielkie 20,14 XIV
15 Kowalski Patryk Gim. Wola Rzędzińska 20,18 XV
16 Kowal Kazimerz NG Zbylitowska Góra 20,46 XVI
17 Cygan Jan Gim. Wola Rzędzińska 21,11 XVII
18 Sacha Michał Gim. Zawada 23,16 XVIII
19 Żołądź Jakub Gim. Koszyce Wielkie 23,84 XIX
20 Frysztak Mikołaj Gim. Wola Rzędzińska 24,01 XX
21 Zapał Dominik Gim. Koszyce Wielkie 24,01 XXI

 

Zdobywcy Pucharu Wójta

 

Szkoła Podstawowa – „Skrzat” kl. I – III
Dziewczęta– Pawłowska Paulina
Chłopcy – Łaśko Kacper

Szkoła Podstawowa – „Młodzik” kl. IV – VI
Dziewczęta– Cholewa Katarzyna
Chłopcy – Masiuk Ksawey

Gimnazjum – „Junior”
Dziewczęta– Woźniak Ewa
Chłopcy – Mróz Daniel

 

 


CERTYFIKATY

 



SPORT SZKOLNY

 

 

ĆWICZENIA I MATERIAŁY DO WYKORZYSTANIA PODCZAS PRACY ZDALNEJ

 

Dołącz do naszej drużyny
22 Maj 2020 08:39
Dołącz do naszej drużyny
Czytaj więcej >>>
Wyzwania sportowe z Drużyną Energii
10 Maj 2020 10:03
Wyzwania sportowe z Drużyną Energii
Czytaj więcej >>>
Sportowa układanka
24 Kwi 2020 08:45
Sportowa układanka
Czytaj więcej >>>
Sportowa krzyżówka
24 Kwi 2020 07:51
Sportowa krzyżówka
Czytaj więcej >>>
Ćwicz z Drużyną Energii
21 Kwi 2020 13:35
Ćwicz z Drużyną Energii
Czytaj więcej >>>
Baw się i ćwicz
20 Kwi 2020 08:33
Baw się i ćwicz
Czytaj więcej >>>
Test wiedzy z piłki ręcznej
16 Kwi 2020 12:00
Test wiedzy z piłki ręcznej
Czytaj więcej >>>
Próba Ruffiera - jak ją wykonać?
16 Kwi 2020 08:31
Próba Ruffiera - jak ją wykonać?
Czytaj więcej >>>
Niesamowite zestawy ćwiczeń dla uczniów, rodziców i nauczycieli
08 Kwi 2020 19:11
Niesamowite zestawy ćwiczeń dla uczniów, rodziców i nauczycieli
Czytaj więcej >>>
Gimnastyka poranna na wesoło
08 Kwi 2020 07:51
Gimnastyka poranna na wesoło
Czytaj więcej >>>
Test wiedzy z siatkówki
07 Kwi 2020 20:12
Test wiedzy z siatkówki
Czytaj więcej >>>
Zestaw ćwiczeń - ruletka, rozdaj kartę, odkryj kartę
06 Kwi 2020 06:22
Zestaw ćwiczeń - ruletka, rozdaj kartę, odkryj kartę
Czytaj więcej >>>
Test wiedzy sportowej
01 Kwi 2020 10:56
Test wiedzy sportowej
Czytaj więcej >>>
Lekcje wychowania fizycznego w domu
01 Kwi 2020 07:04
Lekcje wychowania fizycznego w domu
Czytaj więcej >>>
Narciarski Puchar Wójta Gminy Tarnów
29 Lut 2020 20:25
Narciarski Puchar Wójta Gminy Tarnów
Czytaj więcej >>>
Sukcesy sportowe naszego absolwenta - Bartłomieja Mordyla
02 Gru 2019 16:22
Sukcesy sportowe naszego absolwenta - Bartłomieja Mordyla
Czytaj więcej >>>
Drużynowy i indywidualny turniej tenisa stołowego
18 Lis 2019 20:31
Drużynowy i indywidualny turniej tenisa stołowego
Czytaj więcej >>>
Turniej szachowy
16 Lis 2019 21:22
Turniej szachowy
Czytaj więcej >>>
Sukcesy sportowe naszych uczniów
06 Paź 2019 18:25
Sukcesy sportowe naszych uczniów
Czytaj więcej >>>
Koło szachowe
04 Paź 2019 18:45
Koło szachowe
Czytaj więcej >>>
Złoto i srebro naszych uczniów w mistrzostwach województwa.
30 Wrz 2019 10:49
Złoto i srebro naszych uczniów w mistrzostwach województwa.
Czytaj więcej >>>
SKS 2020
05 Wrz 2019 15:50
SKS 2020
Czytaj więcej >>>
Sukces naszych lekkoatletów
27 Maj 2019 17:42
Sukces naszych lekkoatletów
Czytaj więcej >>>
Gminne zawody pływackie
27 Maj 2019 13:12
Gminne zawody pływackie
Czytaj więcej >>>
Mistrzostwo powiatu w biegach przełajowych
14 Maj 2019 20:43
Mistrzostwo powiatu w biegach przełajowych
Czytaj więcej >>>
Piłka ręczna - Awans do półfinału powiatowego chłopców i 2 miejsce dz...
17 Mar 2019 15:12
Piłka ręczna  - Awans do półfinału powiatowego chłopców i 2 miejsce dziewcząt
Czytaj więcej >>>
Finał Gminnych Igrzysk Dzieci w koszykówce dziewcząt
20 Gru 2018 11:32
Finał Gminnych Igrzysk Dzieci w koszykówce dziewcząt
Czytaj więcej >>>
Gminny turniej tenisa stołowego
22 Lis 2018 09:20
Gminny turniej tenisa stołowego
Czytaj więcej >>>
  1. NASZA LOKALIZACJA
  2. WAŻNE LINKI
  3. FLUORYZACJA
  4. KONTAKT

NASZA LOKALIZACJA

 

WAŻNE LINKI


   MEN - Ministerstwo Edukacji Narodowej 

   KURATORIUM - Kuratorium Oświaty

   PPPP - Powiatowa Przychodnia Psychologiczno - Pedagogiczna

   OKE - Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie

   UG - Urząd Gminy Tarnów

Informujemy, że zabiegi fluoryzacyjne będą się odbywały w szkole w następujących terminach:
 
1)      9 października 2019 r.
2)      20 listopada 2019 r.
3)      8 stycznia 2020 r.
4)      19 lutego 2020 r.
5)      25 marca 2020 r.
6)      6 maja 2020 r.
 
Informacja ta dotyczy tylko klas I-VI
 
Mariusz Widawski
 
 
 

KONTAKT


Szkoła Podstawowa nr 2 im. bł. Edmunda Bojanowskiego w Woli Rzędzińskiej

33-150 Wola Rzędzińska 253a

gmina: Tarnów

powiat: tarnowski

woj.: małopolskie

tel.: dyrektor/sekretariat: +48 14 679 21 24 

email.: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP: 9930650990, REGON: 001202450

 

next
prev