foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Polonez 2019

Walc wiedeński

Hymn Szkoły

...


Plan lekcji

Plan lekcji w roku szkolnym 2019/2010

Czytaj więcej

Biblioteka

Biblioteka szkolna

Czytaj więcej

Świetlica

Świetlica szkolna

Czytaj więcej

SKS

Sport szkolny

czytaj więcej

ROZKŁAD DZWONKÓW

1. 08.00 - 08.45

2. 08.50 - 09.35

3. 09.40 - 10.25

4. 10.35 - 11.20

5. 11.40 - 12.25

6. 12.45 - 13.30

7. 13.35 - 14.20

8. 14.25 - 15.10

 

AKTUALNOŚCI 

 

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019 - część artystyczna
18 Cze 2019 20:50
Zakończenie roku szkolnego 2018/2019 - część artystyczna

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

część artystyczna

CZYTAJ WIĘCEJ >>>
Zielona szkoła w Murzasichle 10-14.06.2019 r.
18 Cze 2019 20:21
Zielona szkoła w Murzasichle 10-14.06.2019 r.

Zielona szkoła w Murzasichle 10-14.06.2019 r.

FOTORELACJA

 

 

 

CZYTAJ WIĘCEJ >>>
Wycieczka do Sandomierza i Baranowa
18 Cze 2019 19:49
Wycieczka do Sandomierza i Baranowa

12. czerwca klasa 7 i część klasy 6 wzięła udział w wycieczce do Sandomierza i Baranowa. Pogoda dopisała ale upał był nam nie straszny. Po spiekocie na rynku sandomierskim chłodziliśmy się raz w Podziemnej trasie Turystycznej, po tym w Wąwozie Królowej Jadwigi a na końcu płynęliśmy statkiem po Wiśle. W Baranowie szukaliśmy [ ... ]

CZYTAJ WIĘCEJ >>>
DZIEŃ PATRONA SZKOŁY
18 Cze 2019 18:11
DZIEŃ PATRONA SZKOŁY

 

W tym roku obchodzimy 20 rocznicę beatyfikacji bł. Edmunda Bojanowskiego, której dokonał papież Polak Święty Jan Paweł II, 13 czerwca 1999 r. w Warszawie oraz 15 rocznicę nadania naszej szkole imienia tego wybitnego Polaka. Była to dobra okazja, aby przypomnieć postać serdecznie dobrego człowieka, który już osiągnął [ ... ]

CZYTAJ WIĘCEJ >>>
Wycieczka do Krynicy klasy 2 i 3 - fotorelacja
14 Cze 2019 11:06
Wycieczka do Krynicy klasy 2 i 3 - fotorelacja

Wycieczka do Krynicy - fotorelacja

10.06.2019 r.

 

 

 

CZYTAJ WIĘCEJ >>>

Gminne zawody pływackie

19 maja 2017 roku na pływalni TOSiR w Tarnowie-Mościcach odbyły się XII Gminne Zawody Pływackie o Puchar Wójta Gminy Tarnów, zorganizowane przez Szkołę Podstawową im. o. Z. Strzałkowskiego w Zawadzie oraz gminne Centrum Animacji Kulturalnej.

 

Tegoroczna edycja zawodów zgromadziła rekordową liczbę uczestników- 148 osób. Nad przebiegiem rywalizacji w duchu fair play czuwał sędzia główny zawodów- mgr Krzysztof Wawrzonek, dyrektor szkoły w Zawadzie- mgr inż. Krzysztof Nowak oraz nauczyciele wychowania fizycznego ze szkół, których uczniowie brali udział w zawodach. 
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom w poszczególnych kategoriach oraz zdobywcom nagrody specjalnej- Pucharów Wójta Gminy Tarnów. 
Dziękujemy Panu Grzegorzowi Koziołowi- włodarzowi gminy za ufundowanie nagród i pomoc w organizacji zawodów oraz wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że przebiegły one w miłej i sprzyjającej zdrowej rywalizacji atmosferze. 
Już dziś zapraszamy na kolejną, XIII edycję, za rok!

Klasyfikacja końcowa

Dziewczęta - klasy I - III - Szkoła Podstawowa
Lp. Nazwisko i imię Szkoła Czas Miejsce
1 Łaśko Emilia SP Zgłobice 9,16 I
2 Łabędź Zofia SP Tarnowiec 10,40 II
3 Marć Aleksandra SP Jodłówka Wałki 10,43 III
4 Musiał Natalia SP Zgłobice 11,36 IV
5 Dziura Maja SP nr 1 Wola Rzędzińska 12,13 V
6 Tokarska Kamila SP Jodłówka Wałki 12,36 VI
7 Babula Izabela SP Zawada 12,50 VII
8 Gomółka Aleksandra SP Zbylitowska Góra 12,54 VIII
9 Łabno Amelia SP Zawada 13,02 IX
10 Dychtoń Maja SP Zgłobice 13,12 X
11 Włodek Aleksandra SP Zawada 13,36 XI
12 Lizak Hanna SP Zgłobice 13,38 XII
13 Markiewicz Liwia SP Zawada 14,27 XIII
14 Chrzanowska Magdalena SP nr 1 Wola Rzędzińska 15,05 XIV
15 Jakubowska Zuzanna SP nr 1 Wola Rzędzińska 15,77 XV
16 Świeca Aleksandra SP nr 2 Wola Rzędzińska 17,04 XVI
17 Kamińska Oliwia SP Zawada 17,26 XVII
18 Furmańska Gabriela SP Zawada 18,29 XVIII
19 Mirek Milena SP Jodłówka Wałki 19,80 XIX
20 Borys Julia SP Jodłówka Wałki 20,35 XX
21 Rataj Zofia SP Zawada 20,92 XXI
         
Chłopcy - klasy I - III - Szkoła Podstawowa
Lp. Nazwisko i imię Szkoła Czas Miejsce
1 Hałoń Michał SP Zgłobice 10,63 I
2 Gdowski Kacper SP Zbylitowska Góra 10,92 II
3 Damian Adrian SP Zgłobice 11,22 III
4 Lewandowski Maksymilian SP Zgłobice 11,37 IV
5 Ciochoń Maksymilian SP nr 1 Wola Rzędzińska 11,56 V
6 Dychus Kornel SP Zawada 12,17 VI
7 Brożek Michał SP Jodłówka Wałki 12,19 VII
8 Wrona Tomasz SP Zbylitowska Góra 12,89 VIII
9 Świeca Jakub SP nr 2 Wola Rzędzińska 13,41 IX
10 Sobarnia Damian SP Zgłobice 13,44 X
11 Zaranek Dawid SP Zgłobice 13,55 XI
12 Bisek Mateusz SP Jodłówka Wałki 14,22 XII
13 Jakubowski Piotr SP nr 1 Wola Rzędzińska 14,85 XIII
14 Krakowski Gabriel SP Zawada 16,35 XIV
15 Barnaś Filip SP Zawada 16,65 XV
16 Czech Patryk SP Jodłówka Wałki 16,88 XVI
17 Drwal Bartłomiej SP Jodłówka Wałki 17,49 XVII
         
     Dziewczęta klasy IV - VI Szkoła Podstawowa
Lp. Nazwisko i imię Szkoła Czas Miejsce
1 Dychtoń Julia SP Zbylitowska Góra 18,98 I
2 Pawłowska Paulina SP nr 2 Wola Rzędzińska 19,16 II
3 Wałaszek Weronika SP nr 2 Wola Rzędzińska 19,92 III
4 Jakubowska Emilia SP Błonie 20,45 IV
5 Pilaszek Milena SP Zawada 20,53 V
6 Lis Monika SP nr 2 Wola Rzędzińska 20,84 VI
7 Potępa Weronika SP Koszyce Wielkie 20,86 VII
8 Sikora Wiktoria SP Zgłobice 20,88 VIII
9 Sitko Aleksandra SP Tarnowiec 21,34 IX
10 Kawik Natalia Basen Wola Rz. 21,36 X
11 Kuta Weronika SP nr 2 Wola Rzędzińska 21,80 XI
12 Latawska Martyna SP Błonie 22,08 XII
13 Kołtoń Karolina SP nr 2 Wola Rzędzińska 22,42 XIII
14 Stojak Julia SP Tarnowiec 22,60 XIV
15 Damian Daria SP Zgłobice 22,88 XV
16 Duras Milena SP Tarnowiec 24,91 XVI
17 Chwistek Aleksandra Basen Wola Rz. 24,92 XVII
18 Chrząszcz Weronika SP Tarnowiec 25,89 XVIII
19 Łazarz Nikola SP Zawada 26,25 XIX
20 Oracz Maja SP Tarnowiec 27,69 XX
21 Smagacz Natalia SP Koszyce Wielkie 28,18 XXI
22 Lis Wiktoria SP Zawada 28,83 XXII
23 Latawska Lena SP Błonie 39,17 XXIII
         
Chłopcy - klasy IV - VI - Szkoła Podstawowa
Lp. Nazwisko i imię Szkoła Czas Miejsce
1 Łaśko Kacper SP Zgłobice 15,67 I
2 Kaczak Mateusz SP Zbylitowska Góra 16,52 II
3 Hałoń Adam SP Zgłobice 18,59 III
4 Więckowski Mateusz SP Zawada 20,08 IV
5 Gomółka Michał SP Zbylitowska Góra 20,53 V
6 Bober Kordian SP nr 2 Wola Rzędzińska 21,45 VI
7 Strojny Karol SP nr 2 Wola Rzędzińska 23,18 VII
8 Dychus Bartosz SP Zawada 23,32 VIII
9 Kloch Adrian SP nr 2 Wola Rzędzińska 23,36 IX
10 Woźniak Jan SP Tarnowiec 26,59 X
11 Wilk Piotr SP Zawada 27,85 XI
12 Kuta Filip SP nr 2 Wola Rzędzińska 28,39 XII
13 Michalik Seweryn SP nr 2 Wola Rzędzińska 33,45 XIII
14 Olbracht Adam SP Zawada 38,68 XIV
         
         
Dziewczęta - klasa VII-VIII SP, Gimnazjum
Lp. Nazwisko i imię Szkoła Czas Miejsce
1 Sitko Anna Tarnowiec 19,73 I
2 Kowal Aleksandra Zbylitowska Góra 20,34 II
3 Nalepa Oliwia Wola Rzędzińska nr 2 20,54 III
4 Potępa Weronika Zgłobice 21,94 IV
5 Bryg Amelia Wola Rzędzińska nr 2 22,38 V
6 Hajdo Martyna Koszyce Wielkie 27,23 VI
         
         
Chłopcy - klasa VII-VIII SP, Gimnazjum
Lp. Nazwisko i imię Szkoła Czas Miejsce
1 Mróz Michał Wola Rzędzińska nr 1 14,49 I
2 Gdowski Bartosz Zbylitowska Góra 15,35 II
3 Szatko Piotr Zbylitowska Góra 15,77 III
4 Więckowski Jakub Zawada 16,07 IV
5 Beściak Filip Błonie 17,15 V
6 Nytko Tomasz Koszyce Wielkie 17,45 VI
  Broniec Szymon Tarnowiec    
  Świątek Piotr Tarnowiec    
  Markiewicz Krystian Tarnowiec    
  Krawiec Bartłomiej Zgłobice    

AKTUALNOŚCI SPORTOWE

 

Sukces naszych lekkoatletów
27 Maj 2019 17:42
Sukces naszych lekkoatletów
Czytaj więcej >>>
Gminne zawody pływackie
27 Maj 2019 13:12
Gminne zawody pływackie
Czytaj więcej >>>
Mistrzostwo powiatu w biegach przełajowych
14 Maj 2019 20:43
Mistrzostwo powiatu w biegach przełajowych
Czytaj więcej >>>
Piłka ręczna - Awans do półfinału powiatowego chłopców i 2 miejsce dz...
17 Mar 2019 15:12
Piłka ręczna  - Awans do półfinału powiatowego chłopców i 2 miejsce dziewcząt
Czytaj więcej >>>
O programie "Szkolny Klub Sportowy"
02 Mar 2019 20:18
O programie
Czytaj więcej >>>
Finał Gminnych Igrzysk Dzieci w koszykówce dziewcząt
20 Gru 2018 11:32
Finał Gminnych Igrzysk Dzieci w koszykówce dziewcząt
Czytaj więcej >>>
Lekkoatletyka dla każdego 2018
06 Gru 2018 10:16
Lekkoatletyka dla każdego 2018
Czytaj więcej >>>
Gminny turniej tenisa stołowego
22 Lis 2018 09:20
Gminny turniej tenisa stołowego
Czytaj więcej >>>
II odsłona Pucharu Tarnowa w koszykówce dziewcząt
20 Lis 2018 16:16
II odsłona Pucharu Tarnowa w koszykówce dziewcząt
Czytaj więcej >>>
Puchar Tarnowa w koszykówce dziewcząt - edycja 2018/2019
28 Paź 2018 21:58
Puchar Tarnowa w koszykówce dziewcząt - edycja 2018/2019
Czytaj więcej >>>
6. miejsce OLI ZAUCHY w Ogólnopolskim Biegu Przełajowym
09 Paź 2018 12:50
6. miejsce OLI  ZAUCHY w Ogólnopolskim Biegu Przełajowym
Czytaj więcej >>>
I bieg woli 6 października 2018 r
30 Wrz 2018 19:02
I bieg woli 6 października 2018 r
Czytaj więcej >>>
DOMINIK STARZYK DRUGI W POLSCE
23 Wrz 2018 17:47
DOMINIK STARZYK DRUGI W POLSCE
Czytaj więcej >>>
DWA MEDALE OLI ZAUCHY W MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA !!!
23 Wrz 2018 17:17
DWA MEDALE OLI ZAUCHY  W MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA !!!
Czytaj więcej >>>
Z Woli Rzędzińskiej do Berlina
06 Wrz 2018 20:07
Z Woli Rzędzińskiej do Berlina
Czytaj więcej >>>
Artur Ciochoć wygrywa Memoriał o. Zbigniewa Strzałkowskiego
04 Cze 2018 20:10
Artur Ciochoć wygrywa Memoriał o. Zbigniewa Strzałkowskiego
Czytaj więcej >>>

NASZA LOKALIZACJA