foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
...

Gminny turniej tenisa stołowego

 

12 i 14 listopada gościliśmy najlepszych tenisistów stołowych z Gminy Tarnów. W ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej i Igrzysk Dzieci rozegraliśmy turniej, którego celem było wyłonienie reprezentacji naszej gminy do kolejnego etapu na szczeblu powiatowym. Miłą niespodziankę sprawił nasz uczeń Łukasz Flaga, który zajął pierwsze miejsce w grze pojedynczej. W grze podwójnej również wywalczyliśmy złoto. Nasz debel w składzie Łukasz Flaga i Wiktor Wałaszek po zaciętej walce uplasował się na pierwszej pozycji, kwalifikując się do kolejnego etapu powiatowego. W grze podwójnej w kategorii dziewcząt trzecie miejsce zajęły Weronika Kuta i Weronika Bród.

Wszystkim zawodnikom życzymy dalszych sukcesów

 

 

Wyniki Gminnego Turnieju w Tenisie Stołowym Indywidualnym

Wola Rzędzińska, dnia 12. 11. 2018 roku

Igrzyska Dzieci
dziewczęta chłopcy
  1. Haba Oliwia - Zgłobice
1.Wilk Adrian –Jodłówka Wałki
  1. Haba Klaudia - Zgłobice
2.Mirek Kacper – Poręba Radlna
  1. Zacha Gabriela – Jodłówka - Wałki
3.Wójcik Dominik – Wola Rzędzińska nr 1
  1. Sorysz Emilia – Jodłówka Wałki
4.Małek Szymon - Jodłówka Wałki
Startowało 6 zawodniczek                                                               Startowało 9 zawodników
Igrzyska Młodzieży Szkolnej
dziewczęta chłopcy
  1. Karczmarczyk Klaudia – Wola Rzędz nr 1
1.Flaga Łukasz - Wola Rzędzińska nr 2
  1. Zabawa Martyna – Poręba Radlna
2.Osika Patryk – Jodłówka Wałki
  1. Żydowska Gabriela - Zawada
3.Pinas Piotr – Jodłówka Wałki
  1. Gębska Emilia - Poręba Radlna
4.Kozłowski Michał – Jodłówka Wałki
Startowało 10 zawodniczek                                           Startowało 7 zawodników                                                                                      

Wszyscy wymienieni awansowali do Półfinału Powiatowych ID i IMS, które odbędą się 19 i 20 listopada w Wielkiej Wsi.

 

Wyniki Gminnego Turnieju w Tenisie Stołowym Drużynowym

Wola Rzędzińska, dnia 14. 11. 2018 roku

Igrzyska Dzieci
dziewczęta chłopcy
  1. 1.SP Zgłobice /Haba Klaudia, Haba Oliwia/
1. SP Jodłówka Wałki I /Wilk Adrian, Kiwior Jan/
  1. SP Jodłówka Wałki /Sorysz Emilia, Małek Anna/

2.SP 1Wola Rzędzińska /Wójcik Dominik

                             Zieliński Damian/

  1. SP 2 Wola Rzędzińska /Bród Weronika,                       Kuta   Weronika
3.SP Poręba Radlna /Mirek Kacper, Budzik Patryk/                                          
 

4.SP Jodłówka Wałki II /Małek Szymon,

                               Puła Mateusz/

Startowało 3 drużyny                                                                            Startowało 6 drużyn.
Igrzyska Młodzieży Szkolnej
dziewczęta chłopcy
  1. 1.SP 1 Wola Rzędzińska / Łakoma Zuzanna
                                         Karczmarczyk Klaudia /

1.SP 2 Wola Rzędzińska I/Flaga Łukasz,

                                            Wałaszek Wiktor /

  1. SP Poręba Radlna /Zabawa Matryna,
                                   Gębska Emilia /

2.SP Jodłówka Wałki I / Kozłowski Michał,

                           Osika Patryk /

  1. SP Jodłówka Wałki   / Sorysz Weronika,
                                         Szułakiewicz Marlena /

3.SP Jodłówka Wałki II / Chrobak Mikołaj,

                               Pinas Piotr /

  1. SP Zgłobice / Niewola Aleksandra, Kras Karolina

4.SP 2 Wola Rzędzińska II / Frysztak Jakub

                              Kuta Przemysław./

Startowało 4 drużyny                                                                                       Startowało 6 drużyn.                

Tylko mistrzowie awansowali do Półfinału Powiatowych ID i IMS, które odbędą się 21 i 22 listopada w Wielkiej Wsi.

E-DZIENNIK

  

LICZNIK ODSŁON

003422924
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ostatni tydzień
Ten miesiąc
Ostatni miesiąc
Wszystkie dni
185
411
4085
4085
12839
18068
3422924

Prognoza na dzisiaj
264


Twój IP:100.24.122.228

WSZYSTKIE SPORTOWE NEWS'Y

Sukcesy sportowe naszych uczniów
06 Paź 2019 18:25
Sukcesy sportowe naszych uczniów
Czytaj więcej >>>
Koło szachowe
04 Paź 2019 18:45
Koło szachowe
Czytaj więcej >>>
Złoto i srebro naszych uczniów w mistrzostwach woj...
30 Wrz 2019 10:49
Złoto i srebro naszych uczniów w mistrzostwach województwa.
Czytaj więcej >>>
SKS 2019
05 Wrz 2019 15:50
SKS 2019
Czytaj więcej >>>
Sukces naszych lekkoatletów
27 Maj 2019 17:42
Sukces naszych lekkoatletów
Czytaj więcej >>>
Gminne zawody pływackie
27 Maj 2019 13:12
Gminne zawody pływackie
Czytaj więcej >>>
Mistrzostwo powiatu w biegach przełajowych
14 Maj 2019 20:43
Mistrzostwo powiatu w biegach przełajowych
Czytaj więcej >>>
Piłka ręczna - Awans do półfinału powiatowego chł...
17 Mar 2019 15:12
Piłka ręczna  - Awans do półfinału powiatowego chłopców i 2 miejsce dziewcząt
Czytaj więcej >>>
Finał Gminnych Igrzysk Dzieci w koszykówce dziewcz...
20 Gru 2018 11:32
Finał Gminnych Igrzysk Dzieci w koszykówce dziewcząt
Czytaj więcej >>>
Gminny turniej tenisa stołowego
22 Lis 2018 09:20
Gminny turniej tenisa stołowego
Czytaj więcej >>>
  1. NASZA LOKALIZACJA
  2. WAŻNE LINKI
  3. FLUORYZACJA
  4. KONTAKT

NASZA LOKALIZACJA

 

WAŻNE LINKI


   MEN - Ministerstwo Edukacji Narodowej 

   KURATORIUM - Kuratorium Oświaty

   PPPP - Powiatowa Przychodnia Psychologiczno - Pedagogiczna

   OKE - Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie

   UG - Urząd Gminy Tarnów

Informujemy, że zabiegi fluoryzacyjne będą się odbywały w szkole w następujących terminach:
 
1)      9 października 2019 r.
2)      20 listopada 2019 r.
3)      8 stycznia 2020 r.
4)      19 lutego 2020 r.
5)      25 marca 2020 r.
6)      6 maja 2020 r.
 
Informacja ta dotyczy tylko klas I-VI
 
Mariusz Widawski
 
 
 

KONTAKT


Szkoła Podstawowa nr 2 im. bł. Edmunda Bojanowskiego w Woli Rzędzińskiej

33-150 Wola Rzędzińska 253a

gmina: Tarnów

powiat: tarnowski

woj.: małopolskie

tel.: dyrektor/sekretariat: +48 14 679 21 24 

email.: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP: 9930650990, REGON: 001202450

 

next
prev