foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
...

Gminny turniej tenisa stołowego

 

12 i 14 listopada gościliśmy najlepszych tenisistów stołowych z Gminy Tarnów. W ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej i Igrzysk Dzieci rozegraliśmy turniej, którego celem było wyłonienie reprezentacji naszej gminy do kolejnego etapu na szczeblu powiatowym. Miłą niespodziankę sprawił nasz uczeń Łukasz Flaga, który zajął pierwsze miejsce w grze pojedynczej. W grze podwójnej również wywalczyliśmy złoto. Nasz debel w składzie Łukasz Flaga i Wiktor Wałaszek po zaciętej walce uplasował się na pierwszej pozycji, kwalifikując się do kolejnego etapu powiatowego. W grze podwójnej w kategorii dziewcząt trzecie miejsce zajęły Weronika Kuta i Weronika Bród.

Wszystkim zawodnikom życzymy dalszych sukcesów

 

 

Wyniki Gminnego Turnieju w Tenisie Stołowym Indywidualnym

Wola Rzędzińska, dnia 12. 11. 2018 roku

Igrzyska Dzieci
dziewczęta chłopcy
  1. Haba Oliwia - Zgłobice
1.Wilk Adrian –Jodłówka Wałki
  1. Haba Klaudia - Zgłobice
2.Mirek Kacper – Poręba Radlna
  1. Zacha Gabriela – Jodłówka - Wałki
3.Wójcik Dominik – Wola Rzędzińska nr 1
  1. Sorysz Emilia – Jodłówka Wałki
4.Małek Szymon - Jodłówka Wałki
Startowało 6 zawodniczek                                                               Startowało 9 zawodników
Igrzyska Młodzieży Szkolnej
dziewczęta chłopcy
  1. Karczmarczyk Klaudia – Wola Rzędz nr 1
1.Flaga Łukasz - Wola Rzędzińska nr 2
  1. Zabawa Martyna – Poręba Radlna
2.Osika Patryk – Jodłówka Wałki
  1. Żydowska Gabriela - Zawada
3.Pinas Piotr – Jodłówka Wałki
  1. Gębska Emilia - Poręba Radlna
4.Kozłowski Michał – Jodłówka Wałki
Startowało 10 zawodniczek                                           Startowało 7 zawodników                                                                                      

Wszyscy wymienieni awansowali do Półfinału Powiatowych ID i IMS, które odbędą się 19 i 20 listopada w Wielkiej Wsi.

 

Wyniki Gminnego Turnieju w Tenisie Stołowym Drużynowym

Wola Rzędzińska, dnia 14. 11. 2018 roku

Igrzyska Dzieci
dziewczęta chłopcy
  1. 1.SP Zgłobice /Haba Klaudia, Haba Oliwia/
1. SP Jodłówka Wałki I /Wilk Adrian, Kiwior Jan/
  1. SP Jodłówka Wałki /Sorysz Emilia, Małek Anna/

2.SP 1Wola Rzędzińska /Wójcik Dominik

                             Zieliński Damian/

  1. SP 2 Wola Rzędzińska /Bród Weronika,                       Kuta   Weronika
3.SP Poręba Radlna /Mirek Kacper, Budzik Patryk/                                          
 

4.SP Jodłówka Wałki II /Małek Szymon,

                               Puła Mateusz/

Startowało 3 drużyny                                                                            Startowało 6 drużyn.
Igrzyska Młodzieży Szkolnej
dziewczęta chłopcy
  1. 1.SP 1 Wola Rzędzińska / Łakoma Zuzanna
                                         Karczmarczyk Klaudia /

1.SP 2 Wola Rzędzińska I/Flaga Łukasz,

                                            Wałaszek Wiktor /

  1. SP Poręba Radlna /Zabawa Matryna,
                                   Gębska Emilia /

2.SP Jodłówka Wałki I / Kozłowski Michał,

                           Osika Patryk /

  1. SP Jodłówka Wałki   / Sorysz Weronika,
                                         Szułakiewicz Marlena /

3.SP Jodłówka Wałki II / Chrobak Mikołaj,

                               Pinas Piotr /

  1. SP Zgłobice / Niewola Aleksandra, Kras Karolina

4.SP 2 Wola Rzędzińska II / Frysztak Jakub

                              Kuta Przemysław./

Startowało 4 drużyny                                                                                       Startowało 6 drużyn.                

Tylko mistrzowie awansowali do Półfinału Powiatowych ID i IMS, które odbędą się 21 i 22 listopada w Wielkiej Wsi.

WSZYSTKIE SPORTOWE NEWS'Y

Sukces naszych lekkoatletów
27 Maj 2019 17:42
Sukces naszych lekkoatletów
Czytaj więcej >>>
Gminne zawody pływackie
27 Maj 2019 13:12
Gminne zawody pływackie
Czytaj więcej >>>
Mistrzostwo powiatu w biegach przełajowych
14 Maj 2019 20:43
Mistrzostwo powiatu w biegach przełajowych
Czytaj więcej >>>
Piłka ręczna - Awans do półfinału powiatowego chł...
17 Mar 2019 15:12
Piłka ręczna  - Awans do półfinału powiatowego chłopców i 2 miejsce dziewcząt
Czytaj więcej >>>
O programie "Szkolny Klub Sportowy"
02 Mar 2019 20:18
O programie
Czytaj więcej >>>
Finał Gminnych Igrzysk Dzieci w koszykówce dziewcz...
20 Gru 2018 11:32
Finał Gminnych Igrzysk Dzieci w koszykówce dziewcząt
Czytaj więcej >>>
Lekkoatletyka dla każdego 2018
06 Gru 2018 10:16
Lekkoatletyka dla każdego 2018
Czytaj więcej >>>
Gminny turniej tenisa stołowego
22 Lis 2018 09:20
Gminny turniej tenisa stołowego
Czytaj więcej >>>
II odsłona Pucharu Tarnowa w koszykówce dziewcząt ...
20 Lis 2018 16:16
II odsłona Pucharu Tarnowa w koszykówce dziewcząt
Czytaj więcej >>>
Puchar Tarnowa w koszykówce dziewcząt - edycja 201...
28 Paź 2018 21:58
Puchar Tarnowa w koszykówce dziewcząt - edycja 2018/2019
Czytaj więcej >>>
6. miejsce OLI ZAUCHY w Ogólnopolskim Biegu Przeł...
09 Paź 2018 12:50
6. miejsce OLI  ZAUCHY w Ogólnopolskim Biegu Przełajowym
Czytaj więcej >>>
I bieg woli 6 października 2018 r
30 Wrz 2018 19:02
I bieg woli 6 października 2018 r
Czytaj więcej >>>
DOMINIK STARZYK DRUGI W POLSCE
23 Wrz 2018 17:47
DOMINIK STARZYK DRUGI W POLSCE
Czytaj więcej >>>
DWA MEDALE OLI ZAUCHY W MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA...
23 Wrz 2018 17:17
DWA MEDALE OLI ZAUCHY  W MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA !!!
Czytaj więcej >>>
Z Woli Rzędzińskiej do Berlina
06 Wrz 2018 20:07
Z Woli Rzędzińskiej do Berlina
Czytaj więcej >>>
Artur Ciochoć wygrywa Memoriał o. Zbigniewa Strzał...
04 Cze 2018 20:10
Artur Ciochoć wygrywa Memoriał o. Zbigniewa Strzałkowskiego
Czytaj więcej >>>
XIII Gminne Zawody Pływackie 2018
01 Cze 2018 11:32
XIII Gminne Zawody Pływackie 2018
Czytaj więcej >>>
Finał powiatowy w piłce nożnej chłopców
29 Maj 2018 10:33
Finał powiatowy w piłce nożnej chłopców
Czytaj więcej >>>
Finał Wojewódzki w Drużynowych Biegach Przełajowyc...
29 Maj 2018 10:21
Finał Wojewódzki w Drużynowych Biegach Przełajowych
Czytaj więcej >>>
III miejsce na połfinale wojewódzkim w piłce ręczn...
28 Maj 2018 18:40
III miejsce na połfinale wojewódzkim w piłce ręcznej dziewcząt.
Czytaj więcej >>>
V wysokie miejsce na finale Pucharu Tarnowa w Kosz...
28 Maj 2018 18:10
V wysokie miejsce na finale Pucharu Tarnowa w Koszykówce
Czytaj więcej >>>
Mistrzynie Powiatu Tarnowskiego
22 Mar 2018 20:55
Mistrzynie Powiatu Tarnowskiego
Czytaj więcej >>>
Zwycięska drużyna piłkarek ręcznych i 2 miejsce ch...
14 Mar 2018 22:22
Zwycięska drużyna piłkarek ręcznych i 2 miejsce chłopców.
Czytaj więcej >>>
I miejsce Natalii Malik w narciarstwie alpejskim
10 Mar 2018 19:30
I miejsce Natalii Malik w narciarstwie alpejskim
Czytaj więcej >>>
Drugie miejsce na siatkarskim finale powiatowym
05 Lut 2018 16:22
Drugie miejsce na siatkarskim finale powiatowym
Czytaj więcej >>>
Siatkówka - awans do finału powiatowego - 26.01.20...
30 Sty 2018 20:29
Czytaj więcej >>>
„PUCHAR TARNOWA W KOSZYKÓWCE” o Puchar Prezydenta ...
23 Gru 2017 16:22
„PUCHAR TARNOWA W KOSZYKÓWCE” o Puchar Prezydenta Tarnowa – III turniej
Czytaj więcej >>>
Międzyszkolny turniej tenisa stołowego
23 Gru 2017 16:05
Międzyszkolny turniej tenisa stołowego
Czytaj więcej >>>
"Lekkoatletyka dla każdego" w klasach 1-3
14 Lis 2017 12:01
Czytaj więcej >>>
Mistrzostwa Tarnowa o Puchar Prezydenta w Koszyków...
26 Paź 2017 19:45
Mistrzostwa Tarnowa o Puchar Prezydenta w Koszykówce Dziewcząt
Czytaj więcej >>>
Otwarte Mistrzostwa Tarnowa w Lekkiej Atletyce 28-...
02 Paź 2017 17:34
Otwarte Mistrzostwa Tarnowa w Lekkiej Atletyce 28-29.09.2017
Czytaj więcej >>>
Wakacje na sportowo absolwenta naszego Gimnazjum -...
20 Wrz 2017 17:45
Wakacje na sportowo absolwenta naszego Gimnazjum - Bartosza Pawia
Czytaj więcej >>>
O włos od awansu…….
20 Wrz 2017 17:39
O włos od awansu…….
Czytaj więcej >>>
Artur Ciochoń z kl 2c zwycięzcą Memoriału bł. o. Z...
06 Cze 2017 08:18
Artur Ciochoń z kl 2c zwycięzcą Memoriału bł. o. Zbigniewa Strzałkowskiego w Zawadzie
Czytaj więcej >>>
Zawody pływackie o Puchar Wójta Gminy Tarnów
23 Maj 2017 07:01
Zawody pływackie o Puchar Wójta Gminy Tarnów
Czytaj więcej >>>
Mistrzowie gminy Tarnów
11 Maj 2017 19:36
Mistrzowie gminy Tarnów
Czytaj więcej >>>