foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
2020/2021
Filtr
 • „A jednak się rusza… „ - warsztaty filmowe w 4a

  Wędrujący Filmoznawca dr Karol Jachymek poprowadził w klasie 4a zajęcia z zakresu edukacji filmowej na temat animacji filmowej i jej rodzajów. Uczniowie wzięli udział w interaktywnych zajęciach, podczas których rozwiązywali quizy, zagadki, zadania i tworzyli proste urządzenia optyczne. Spotkanie to potwierdziło po raz kolejny, że nauka poprzez zabawę doskonale się sprawdza w warunkach szkolnychJ. Inicjatorami warsztatów byli Agnieszka Grzegórzek i Mariusz Widawski.

   

   

   

 • „Na morzu z kapitanem Palemonem..” – zajęcia filmowe w klasie 2a

  W minionym tygodniu klasa 2a wyruszyła na morze, aby wziąć udział w bajkowej, ale pełnej niebezpieczeństw i przygód podróży. Jej celem było zdobycie podstawowych informacji o scenariuszu filmowym. Wykonując wspólne zadania towarzyszyli kapitanowi Palemonowi, bohaterowi polskiej bajki animowanej i tworzyli własną interpretację tej animacji. Zajęcia prowadzone były przez dr. Karola Jachymka, zaproszonego przez Agnieszkę Grzegórzek i Mariusza Widawskiego w ramach prowadzonej w szkole edukacji filmowej.

   

   

   

 • XXII Mistrzostwa Polski Cheerleaders PSCH

   

  15 marca 2019 roku w Kielcach odbyły się z XXII Mistrzostwa Polski Cheerleaders PSCH. Formacja Blask Mini ze Studia Tańca Honorata w Tarnowie zdobyła 1 miejsce. W grupie tej trenuje nasza uczennica z klasy piątej, Paulina Pawlowska. Gratulujemy sukcesu i życzymy samych udanych występów.

   

   

   

 • Dzień liczby π

   

       14 marca w dzień urodzin Alberta Einsteina obchodzony jest Światowy dzień liczby π – najsłynniejszej liczby świata. Liczba π to jedna z pierwszych liczb niewymiernych odkrytych przez człowieka, a hipotezami dotyczącymi jej rozwinięcia dziesiętnego wciąż zajmuje się wielu naukowców. Z tej okazji uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie na plakat „Portret liczby π „ i model przestrzenny liczby π. W kategorii plakat:   

  I miejsce zdobyła uczennica klasy VIII – Paulina Sobarnia  

  Wyróżnienieotrzymała uczennica klasy IIIa gimnazjum – Weronika Serwińska

     

  W kategorii model przestrzenny  

  I miejsce zdobył uczeń klasy IV a – Jan Kaczówka 

  Wyróżnienie otrzymała uczennica klasy VIII – Patrycja Pająk 

   

   

   

  Halina Jarowska    

 • Międzynarodowy Konkurs KANGUR MATEMATYCZNY

  Konkurs „Kangur Matematyczny" wywodzi się z Australii, gdzie został zainaugurowany w latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku. W 1990 r został po raz pierwszy zorganizowany w Europie i od razu zyskał dużą popularność ogarniając stopniowo coraz więcej krajów i w chwili obecnej jest najbardziej masową imprezą matematyczną na świecie.   Na corocznym walnym zgromadzeniu ustala się szczegóły najbliższej edycji konkursu i wybiera ostateczne zestawy zadań konkursowych spośród propozycji wcześniej nadesłanych przez poszczególne kraje. Konkurs ma charakter jednorazowego testu, na którego rozwiązanie przeznaczone jest 75 minut. Test w kategorii Żaczek ( kl. 2 ) zawiera 21 zadań, Maluch ( 3 i 4 kl. ) – 24 zadania. Testy pozostałych kategorii Beniamin ( 5 i 6 kl. ), Kadet ( 7 i 8 Kl. ) , Junior ( 3 kl. GIM )- 30 zadań   o różnym stopniu trudności.

  21 marca w „ Dniu Kangura", w dniu wspólnej intelektualnej zabawy wzięło udział aż 61 uczniów z klas II – Viii SP i klas III GIM , uczniów chcących sprawdzić poziom swojej wiedzy i porównać ją z wiedzą uczniów z całej Polski.  Na każdego uczestnika co roku czeka miła niespodzianka, w tej edycji – układanka przestrzenna  w postaci kuli – breloczka.                                                                      

  Halina Jarowska

   

   

     

   

   

   

 • Egzamin ósmoklasisty


   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

 • Pająki i skorpiony

  Uczniowie klasy V uczestniczyli w niecodziennej wystawie pt. " Fascynujący świat pająków i skorpionów". Podczas prelekcji poznali budowę , siedliska i zwyczaje panujące wśród  tych stawonogów. Samodzielnie też mogli wykonać swojego 8-nogiego, kosmatego przyjaciela. Zadowoleni uczniowie pod opieką nauczycieli wrócili na pozostałe zajęcia szkolne.Dziękujemy organizatorom za możliwość obejrzenia wystawy.

   

   

 • Uczniowie z terenu szkół podstawowych wczoraj, 27 lutego, doskonalili swoje umiejętności jazdy na nartach i snowboardzie na stacji narciarskiej „Słotwiny” w Krynicy. Młodzi narciarze i snowboardziści na specjalnie wydzielonej i zabezpieczonej trasie uczyli się poprawnej techniki jazdy, by potem wziąć udział w zawodach o Puchar Wójta Gminy Tarnów. 

  W pełnej emocji i zdrowej sportowej atmosferze uczniowie szkolili się już od godzin porannych, następnie rozgrzewali się podczas treningu, by w końcu stanąć na linii startu. Zawodnicy konkurowali ze sobą w dwóch kategoriach – w narciarstwie i snowboardzie, osobno dziewczęta i chłopcy. Nad ich bezpieczeństwem czuwali nauczyciele wychowania fizycznego, gminny koordynator ds. sportu oraz ratownik medyczny. 

  Puchar Wójta Gminy Tarnów wywalczyli: 
  Narciarstwo dziewcząt:
  I miejsce – Anna Sitko – Szkoła Podstawowa w Tarnowcu
  II miejsce – Natalia Malig – Szkoła Podstawowa w Woli Rzędzińskiej II
  III miejsce – Aleksandra Pikul – Szkoła Podstawowa w Koszycach Wielkich

  Narciarstwo chłopców:
  I miejsce – Michał Gomółka – Szkoła Podstawowa w Zbylitowskiej Górze
  II miejsce – Marcin Marendziak – Szkoła Podstawowa w Koszycach Wielkich
  III miejsce – Tomasz Nytko – Szkoła Podstawowa w Koszycach Małych

  Snowboard dziewcząt:
  I miejsce – Amelia Ochał – Szkoła Podstawowa w Tarnowcu
  II miejsce – Zuzanna Kozioł – Szkoła Podstawowa w Tarnowcu

  Snowboard chłopców:
  I miejsce – Daniel Kiełbasa – Szkoła Podstawowa w Woli Rzędzińskiej I
  II miejsce – Patryk Setlak – Szkoła Podstawowa w Koszycach Wielkich
  III miejsce – Szymon Rybski – Szkoła Podstawowa w Zbylitowskiej Górze

  Każdy ze zwycięzców otrzymał Puchar Wójta Gminy Tarnów, który w imieniu włodarza gminy wręczał im gminny koordynator ds. sportu Eugeniusz Wojtarowicz, pozostałe miejsca na podium zostały nagrodzone medalami. Należy zaznaczyć, iż wydarzenie zostało zrealizowane dzięki udziałowi Gminy Tarnów w projekcie „Jeżdżę z głową” przy wsparciu finansowym Urzędu Marszałkowskiego

   

  źródło: www.gmina.tarnow.pl

   

   

   

 • Mistrzynie Powiatu Tarnowskiego

   

  Nie będę się rozpisywał za wiele, ale chcę wszystkich poinformować, że właśnie dzisiaj tj. 22.03.2018 r. na hali sportowej w Skrzyszowie nasze dziewczęta wywalczyły MISTRZOSTWO POWIATU TARNOWSKIEGO W PIŁCE RĘCZNEJ. Po zaciętej walce z takimi zespołami jak: Skrzyszów, Ryglice i Pleśna nasze szczypiornistki okazały się najlepsze. Oczywiście nie siadamy na laurach, bo już wkrótce przed nami półfinał wojewódzki. „Trzymamy kciuki” i życzymy dalszych sukcesów.

 •  I i II miejsce na gimnazjadzie gminnej w piłce ręcznej

   

  W poniedziałek 12 marca 2018 roku na hali w Koszycach Wielkich rozegrana została gimnazjada gminna w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców. Nasze dziewczęta wywalczyła awans do półfinału powiatowego wygrywając zawody. Chłopcy uplasowali się natomiast na drugim miejscu.

  Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

  Chłopcy:

  1m. Tarnowiec

  2m. Wola Rzędzińska

  3m. Zbylitowska Góra

  4m. Koszyce Wielkie

  Dziewczęta:

  1m. Wola Rzędzińska

  2m. Koszyce Wielkie

  3m. Tarnowiec

   

   

 • Bemol i Violinka

 • I miejsce Natalii Malik w narciarstwie alpejskim

  W środę, 7 marca w Stacji Narciarskiej „Słotwiny” w Krynicy odbył się wyjazd na narty połączony z zawodami w narciarstwie alpejskim o Puchar Wójta Gminy Tarnów. Na jego starcie stanęło ponad 100 uczniów szkół podstawowych z terenu gminy Tarnów, którzy już od godzin porannych rozgrzewali się w trakcie treningu na stoku narciarskim, pod okiem nauczycieli wychowania fizycznego.

  Właściwa rywalizacja, która odbyła się w narciarstwie alpejskim - slalomie gigancie, wzbudziła spore emocje. Zjeżdżano na specjalnie przygotowanej na tę okazję trasie, usytuowanej tuż obok stoku. Zawodnicy konkurowali w dwóch kategoriach – zjeździe na nartach i snowboardzie. W czasie zawodów nad bezpieczeństwem zawodników czuwał ratownik medyczny Pan Krzysztof Krzemień. Zwycięzców pamiątkowymi medalami oraz pucharami udekorował wójt gminy Tarnów Grzegorz Kozioł.

  Po sportowych emocjach, zawodnicy w pełni wykorzystali dobre warunki narciarskie, szosując  na stoku „Słotwiny”.

  Zwycięzcy Zawodów Narciarskich o Puchar Wójta Gminy Tarnów:

  Kategoria narty:

    

  Dziewczęta:

  1. Natalia Malik – SP nr 2 Wola Rzędzińska
  2. Aleksandra Sitko – Szkoła Tarnowiec
  3. Magdalena Klich – Szkoła Zbylitowska Góra

  Chłopcy:

  1. Dominik Chmura – Szkoła Tarnowiec
  2. Piotr Klich – Szkoła Zbylitowska Góra
  3. Szymon Połeć – Szkoła Tarnowiec

  Kategoria Snowboard:

  Dziewczęta:

  1. Katarzyna Drelicharz – Szkoła Zawada
  2. Kinga Bałła – Szkoła Zawada
  3. Wiktoria Oślizło – Szkoła Zawada

  Chłopcy:

  1. Patryk Setlak – Szkoła Koszyce Wielkie
  2. Krystian Kozioł – Szkoła Tarnowiec
  3. Krystian Reczek – Szkoła Zbylitowska Góra

   

   

  żródło: www.gmina.tarnow.pl

   


 • Rekrutacja 2018/2019

  DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ


   

   

  Regulamin rekrutacji na rok szkolny 2018/2019  - CZYTAJ WIĘCEJ...

  Zał. nr 1 - Zgłoszenie dziecka zamieszkałego w obwodzie szkoły -  .DOC

  Zał. nr 2 -  Wniosek o przyjęcie dziecka zamieszkałego poza obwodem szkoły.DOC

  Zał. nr 3 - Oświadczenie dotyczące rodziny wielodzietnej i samotnego wychowywania dziecka zamieszkałego poza obwodem szkoły - .DOC

   

   


 •  Mistrzowie klasy IB
  Klasa  I B  SP zakończyła  naukę  w   pierwszy  półroczu  bieżącego  roku  szkolnego  ze  świetnymi  wynikami. Udowodniły  to  również  konkursy  jakie  się  odbyły  w  klasie w  ostatnich  tygodniach  stycznia. W  efekcie  wyłonili  się  mistrzowie  różnych  dyscyplin.
  Mistrzami  szybkiego  czytania  zostali: Zuzanna  Pobiegło  i  Adrian  Kozioł  a  wicemistrzami  Krystian  Prendota, Ilona  Bród  i  Karolina  Marek.  Niekwestionowanym mistrzem  liczenia  w  zakresie  10  został  Krystian  Prendota. Kolejne  miejsca  należały  do  Zuzanny  Pobiegło, Huberta  Strojnego, Remigiusza  Kuty  i  Ilony  Bród. W  szybkim  pisaniu  najlepsza  okazała  się  Wiktoria  Zięba. Równie  szybko  i  pięknie  piszą  też   Wiktoria  Usień, Zuzanna  Pobiegło, Remigiusz  Kuta  i  Ilona  Bród. Większość  uczniów  to  również  mistrzowie  szybkiego  biegania,  czego  dowodzą  świetne  zabawy  na  szkolnym  korytarzu.
   
   
   
 • Dni otwarte w naszej szkole

   

  W dniu 1 marca w naszej szkole odbyły się Dni Otwarte dla przyszłorocznych pierwszoklasistów. Grupa dzieci wraz z rodzicami mogła zapoznać się pokrótce z ofertą edukacyjną i wychowawczą naszej szkoły. Młodzież gimnazjalna i uczniowie szkoły podstawowej zapewnili dzieciom wiele atrakcji. Na sali gimnastycznej można było obejrzeć pokaz JUDO w wykonaniu naszych uczniów poprowadzony przez gimnazjalistkę Ewelinę Dziurawiec. Przybyli goście mogli również wysłuchać piosenek i wierszy , obejrzeć tańce w wykonaniu uczniów klasy V i klasy 1, jak również wziąć udział w zabawach sportowych przygotowanych przez nauczycieli wychowania fizycznego. W trakcie zwiedzania szkoły goście odwiedzili salę kinową, obejrzeli krótki spektakl teatralny w wykonaniu uczniów klasy 7, jak również zestawy kolekcjonerskie naszych uczniów. W sali matematycznej zaangażowani byli w układanie kostek , puzzli innych zabaw matematycznych. Pracownia fizyczno-chemiczna natomiast wprowadziła dzieci w świat doświadczeń i zjawisk fizycznych i chemicznych. Ogromnym powodzeniem cieszyło się malowanie twarzy naszych małych gości przez gimnazjalistki. Na dzieci w świetlicy szkolnej czekał słodki podwieczorek.

   

   

   

 • Gimnazjada gminna w piłce ręcznej dziewcząt

   

   

  Poraz kolejny zdobywamy Mistrzostwo Gminy Tarnów w piłce ręcznej dziewcząt.

  Po zaciętej walce z Gimnazjalistkami z Koszyc, Zbylitowskiej Góry i Tarnowca wywalczyliśmy awans do półfinału powiatowego.

   

  Wyniki:

   

  Wola Rzędzińska vs. Koszyce - 8:3

  Wola Rzędzińska vs. Zbylitowska Góra - 12:7

  Wola Rzędzińska vs. Tarnowiec: 4:2

   

  GRATULUJEMY

   

   

   

   


 • Rekrutacja 2018/2019

  DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ


   

   

  Regulamin rekrutacji na rok szkolny 2018/2019  - CZYTAJ WIĘCEJ...

  Zał. nr 1 - Zgłoszenie dziecka zamieszkałego w obwodzie szkoły -  .DOC

  Zał. nr 2 -  Wniosek o przyjęcie dziecka zamieszkałego poza obwodem szkoły.DOC

  Zał. nr 3 - Oświadczenie dotyczące rodziny wielodzietnej i samotnego wychowywania dziecka zamieszkałego poza obwodem szkoły - .DOC

   

   


 • Wśród starych fotografii…

   

   

   

  W ramach realizacji projektu edukacyjnego „Cudze chwalicie swego nie znacie” uczniowie klasy 2b uczestniczyli w zajęciach wychowawczo-edukacyjnych mających na celu uzupełnienie i poszerzenie wiedzy na temat Tarnowa. Młodzież wzięła  udział w spotkaniu autorskim z pasjonatem  miasta, fotografem i miłośnikiem historii - panem Stanisławem Siekierskim, który od lat zajmuje się komparatystyką zdjęć i z wielkim zamiłowaniem, a nieraz i trudem odwzorowuje stare fotografie w obecnych, nowoczesnych przestrzeniach. Spotkanie to umożliwiło uczniom obejrzenie Tarnowa z różnych perspektyw na fotografiach porównawczych, które w doskonały sposób pokazują, jak zmieniało się miasto na przestrzeni lat. Oglądane zdjęcia były komentowane przez autora, co pozwoliło uczniom pozyskać również informacje historyczne i  poznać ciekawostki związane z Tarnowem.

   

   

   

 • Kto szuka ten znajduje…

   

   Klasa 2b gimnazjum, realizując swój projekt edukacyjny związany z Tarnowem, odwiedziła Centrum Wiedzy o Tarnowie i Regionie Miejskiej Biblioteki Publicznej im. J. Słowackiego i wzięła udział w lekcji bibliotecznej na temat możliwości korzystania z biblioteki miejskiej i korzyściach płynących z czytania książek.

  Podczas spotkania w ciekawy i przystępny sposób opowiedziano o historii tarnowskiej biblioteki oraz zachęcano młodzież do korzystania z jej zbiorów i wydarzeń organizowanych w poszczególnych bibliotecznych filiach. Uczniowie dowiedzieli się także, z jakich działów i oddziałów biblioteki mogą skorzystać podczas przygotowywania referatów, zadań i poszukiwań materiałów do realizacji tematów z różnych dziedzin wiedzy i nauki.

  W module drugim zajęć prelegentki pokazały uczniom, w jaki sposób korzystać ze zbiorów multimedialnych, bibliografii i jak posługiwać się katalogami elektronicznymi. Równie ciekawym elementem były odwiedziny w Dziale Starodruków i możliwość  zobaczenia najstarszych zbiorów biblioteki.

  Na ręce pani Marioli Góry i pani Małgorzaty Soboń-Kiełbani  składamy serdeczne podziękowania za miłe przyjęcie w murach tarnowskiej biblioteki.  

   

   

   

 • Puchar Wójta Gminy Tarnów w Narciarstwie Alpejskim

   

  Piękna, słoneczna pogoda i dobre warunki na stoku powitały uczestników Zawodów w Narciarstwie Alpejskim o Puchar Wójta Gminy Tarnów, które odbyły się w piątek, 3 marca w Stacji Narciarskiej „Słotwiny” w Krynicy. Na jego starcie stanęło ponad 100 uczniów szkół gimnazjalnych i podstawowych z terenu gminy Tarnów, którzy już od godzin porannych rozgrzewali się w trakcie treningu na stoku narciarskim, pod okiem nauczycieli wychowania fizycznego.

  Właściwa rywalizacja, która odbyła się w narciarstwie alpejskim - slalomie gigancie, wzbudziła spore emocje. Zjeżdżano na specjalnie przygotowanej na tę okazję trasie, usytuowanej tuż obok stoku. Zawodnicy konkurowali w dwóch kategoriach – zjeździe na nartach i snowboardzie. Zwycięzców pamiątkowymi medalami udekorował wójt gminy Tarnów Grzegorz Kozioł.

  Po sportowych emocjach, zawodnicy w pełni wykorzystali bardzo dobre warunki narciarskie, szosując  na stoku „Słotwiny”.

  Wyjazd na zawody narciarskie zorganizowało gminne Centrum Animacji Kulturalnej Gminy Tarnów.

  Zwycięzcy Zawodów Narciarskich o Puchar Wójta Gminy Tarnów:

  Kategoria narty:

  Dziewczęta:

  1. Magdalena Klich – Szkoła Podstawowa Zbylitowska Góra
  2. Iwona Kajmowicz – Zespół Szkół Publicznych Tarnowiec
  3. Martyna Szczęsny – Zespół Szkół Publicznych Tarnowiec

  Chłopcy:

  1. Dominik Chmura – Zespół Szkół Publicznych Tarnowiec
  2. Michał Gomówka – Szkoła Podstawowa Zbylitowska Góra
  3. Wiktor Habel – Publiczne Gimnazjum Zawada

  Kategoria Snowboard:

  Dziewczęta:

  1. Katarzyna Drelicharz – Publiczne Gimnazjum Zawada
  2. Kinga Bałła – Publiczne Gimnazjum Zawada
  3. Maria Romanowska – Zespół Szkół Publicznych Tarnowiec

  Chłopcy:

  1. Jakub Dudziński – Niepubliczne Gimnazjum Zbylitowska Góra
  2. Kacper Ziaja – Zespół Szkół Publicznych Tarnowiec
  3. Igor Kasperek – Niepubliczne Gimnazjum Zbylitowska Góra

  źródło: www.gmina.tarnow.pl

   

   

   

 • Złoci piłkarze ręczni w Mistrzostwach Gminy

   

   

  W rozegranej 22 marca w Koszycach Wielkich Gminnej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej chłopców, nasi reprezentanci nie mieli sobie równych. W trzech kolejnych meczach odnieśli 3 zwycięstwa.

   

  Oto wyniki:

   

  Wola Rzędzińska - Zbtlitowska Góra 10:3

  Wola Rzędzińska - Koszyce Wielkie 13:4

  Wola Rzędzińska – Tarnowiec 15:5

   

  skład reprezentacji Szkoły:

   

  z klasy 3 c

   

  Bańdur Kacper

  Bełda Bartek

  Czwakiel Maciej

  Zając Mateusz

  Zych Mateusz

   

  z klasy 3 b

   

  Tybor Dawid - bramkarz

  Zmarzły Szymon

  z klasy 3 a

  Wojdyła Szymon

   

  z klasy 2 b

   

  Bryg Grzegorz

  Paw Bartek

  Mleczko Arek

   

  z klasy 2 a

   

  Początko Eryk - bramkarz

   

  Kolejne zawody w drodze do Finału Powiatowego reprezentacja dziewcząt rozegra we środę - 30 marca, a chłopcy w piątek - 1 kwietnia w Skrzyszowie.

   

   

   


   

   

 • Mamy mistrzostwo gminy Tarnów

   

   

  15 marca w koszyckiej hali sportowej odbył się finał gminnej gimnazjady młodzieży w piłce ręcznej dziewcząt. W zawodach wzięły udział 4 zespoły z Koszyc Wielkich, Zbylitowskiej Góry, Tarnowca i Woli Rzędzińskiej. Rozegranych zostało 6 meczy w systemie każdy z każdym. Po zaciętej walce dziewczęta z naszego Gimnazjum nie przegrywając żadnego meczu wywalczyły I miejsce i tym sposobem zakwalifikowały się do półfinału powiatowego, który odbędzie się 30 marca 2016 r. w Skrzyszowie. Mamy nadzieję, że dziewczyny powtórzą dzisiejszy sukces i wejdą do wielkiej finałowej czwórki.

   

  I miejsce – Wola Rzędzińska

  II miejsce  - Zbylitowska Góra

  III miejsce – Tarnowiec

  IV miejsce – Koszyce Wielkie

   

  Życzymy powodzenia

   

   


 • Muzeum koncert i łyżwy


   

   

  Dnia 29 lutego 2016 roku w ramach obchodów Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych uczniowie klasy I c Gimnazjum i VI klasy Szkoły Podstawowej odbyli wycieczkę tematyczną do Krakowa. Korzystając z zaproszenia Stowarzyszenia "PASIONART" z Krakowa uczniowie udali się do Muzeum Armii Krajowej im. Emila Fieldorfa "NILA", gdzie pod opieką przewodnika zwiedzali podziemia muzeum.Uczestniczyli również w warsztatach edukacyjnych poświęconych tematyce Polskiego Państwa Podziemnego.

  Następnie uczestniczyli w koncercie AMOR PATRIAE NOSTRA LEX w Filharmonii im. Karola Szymanowskiego, gdzie wysłuchali wierszy, pieśni patriotycznych oraz obejrzeli multimedialną prezentację dotyczącą losów Żołnierzy Niezłomnych. Wycieczka ta wzbogaciła wiedzę historyczną uczniów i na pewno zapadnie na długo w pamięci każdego z nich.

  Następnego dnia uczniowie I c Gimnazjum udali się na lodowisko TOSiR w Tarnowie.Celem wyjazdu było propagowanie aktywnych form wypoczynku w sezonie zimowym oraz integracja zespołu klasowego. Uczniowie doskonalili technikę jazdy na lodzie bawiąc się przy tym doskonale.Było mnóstwo śmiechu, dla wielu uczniów była to niezapomniana i pełna wrażeń przygoda.

   

   

   

 • Gimnazjada gminna w siatkówce dziewcząt

   

  Złoto  dla dziewcząt z naszego gimnazjum

   

   

  4 marca 2016 r. w naszej szkole rozegrane zostały zawody szkolne w ramach Gimazjady gminnej w siatkówce dziewcząt.

  Po sukcesie chłopców, którzy wywalczyli złoto, przyszła pora na dziewczęta, które zajęły również I miejsce.

  Po zaciętej walce nasza drużyna uzyskała awans do półfinału powiatowego, który odbędzie się w najbliższy czwartek tj. 10 marca w Skrzyszowie.

   

  Życzymy dalszych sukcesów!

   

   

   

 • I miejsce  w siatkówce chłopców

  Gimnazjada Gminna

   

   

  26 lutego 2016 roku w naszym gimnazjum zostały rozegrane zawody sportowe, w których wyłoniony został mistrz gminy Tarnów w siatkówce chłopców. Po zaciętej walce chłopcy z naszego gimnazjum wywalczyli I miejscy i tym sposobem zakwalifikowali się do półfinału powiatowego, który zostanie rozegrany 11 marca.

   

  Życzymy dalszych sukcesów

   

   

 1. NASZA LOKALIZACJA
 2. WAŻNE LINKI
 3. KONTAKT

NASZA LOKALIZACJA

 

WAŻNE LINKI


   MEN - Ministerstwo Edukacji Narodowej 

   KURATORIUM - Kuratorium Oświaty

   PPPP - Powiatowa Przychodnia Psychologiczno - Pedagogiczna

   OKE - Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie

   UG - Urząd Gminy Tarnów

KONTAKT


Szkoła Podstawowa nr 2 im. bł. Edmunda Bojanowskiego w Woli Rzędzińskiej

33-150 Wola Rzędzińska 253a

gmina: Tarnów

powiat: tarnowski

woj.: małopolskie

tel.: dyrektor/sekretariat: +48 14 679 21 24 

email.: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP: 9930650990, REGON: 001202450

 

next
prev