foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
2021/2022

Zawody pływackie

o Puchar Wójta Gminy Tarnów

19 maja 2017 roku na pływalni TOSiR w Tarnowie-Mościcach odbyły się XII Gminne Zawody Pływackie o Puchar Wójta Gminy Tarnów, zorganizowane przez Szkołę Podstawową im. o. Z. Strzałkowskiego w Zawadzie oraz gminne Centrum Animacji Kulturalnej.


Tegoroczna edycja zawodów zgromadziła rekordową liczbę uczestników- 148 osób. Nad przebiegiem rywalizacji w duchu fair play czuwał sędzia główny zawodów- mgr Krzysztof Wawrzonek, dyrektor szkoły w Zawadzie- mgr inż. Krzysztof Nowak oraz nauczyciele wychowania fizycznego ze szkół, których uczniowie brali udział w zawodach. 
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom w poszczególnych kategoriach oraz zdobywcom nagrody specjalnej- Pucharów Wójta Gminy Tarnów. 
Dziękujemy Panu Grzegorzowi Koziołowi- włodarzowi gminy za ufundowanie nagród i pomoc w organizacji zawodów oraz wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że przebiegły one w miłej i sprzyjającej zdrowej rywalizacji atmosferze. 
Już dziś zapraszamy na kolejną, XIII edycję, za rok!

źródło: www.szpzawada.pl

Dziewczęta - klasy I - III - Szkoła Podstawowa
Lp. Nazwisko i imię Szkoła Czas Miejsce
1 Pawlowska Paulina SP nr 2 Wola Rzędzińska 10,37 I
2 Łazarz Nikola SP Zawada 11,55 II
3 Potępa Amelia SP Zglobice 11,64 III
4 Chrząszcz Weronika SP Tarnowiec 12,41 IV
5 Dychtoń Julia SP Zbylitowska Góra 12,60 V
6 Raputa Xymena SP Zawada 12,66 VI
7 Latawska Lena SP Błonie 12,84 VII
8 Damian Daria SP Zglobice 13,19 VIII
9 Kozioł Emilia SP nr 2 Wola Rzędzińska 13,52 IX
10 Węgrzyn Anita SP Koszyce Małe 13,88 X
11 Drozd Hanna SP Koszyce Małe 13,88 X
12 Wielgus Aleksandra SP Błonie 14,21 XII
13 Kalisz Oliwia SP Zglobice 14,28 XIII
14 Lis Nikola SP nr 2 Wola Rzędzińska 15,22 XIV
15 Cholewa Katarzyna SP Zglobice 15,36 XV
16 Molczyk Nadia SP Zglobice 15,91 XVI
17 Smoleń Anna SP Zbylitowska Góra 15,95 XVII
18 Barszcz Karolina SP nr 2 Wola Rzędzińska 16,16 XVIII
19 Kieta Joanna SP Błonie 16,27 XIX
20 Nowak Magdalena SP nr 2 Wola Rzędzińska 16,31 XX
21 Łaśko Emilia SP Zgłobice 16,44 XXI
22 Czapkowicz Sara SP Poręba Radlna 17,87 XXII
23 Frączek Milena SP Błonie 18,58 XXIII
24 Korfini Kinga SP Zawada 19,16 XXIV
25 Sysło Natalia SP nr 2 Wola Rzędzińska 19,45 XXV
26 Smoleń Nadia SP Zbylitowska Góra 19,79 XXVI
27 Słowik Nadia SP Koszyce Wielkie N N
28 Myszka Natalia SP Koszyce Wielkie N N
Chłopcy - klasy I - III - Szkoła Podstawowa
Lp. Nazwisko i imię Szkoła Czas Miejsce
1 Łaśko Kacper SP Zgłobice 9,80 I
2 Popiela Borys SP Koszyce Małe 11,46 II
3 Więckowski Mateusz SP Zawada 11,55 III
4 Raputa Xawery SP Zawada 11,87 IV
5 Wójcik Oskar SP Zgłobice 12,14 V
6 Tadel Bartłomiej SP Błonie 12,15 VI
7 Kucharski Jakub SP Zbylitowska Góra 12,31 VII
8 Markowicz Filip SP Zbylitowska Góra 12,39 VIII
9 Zaucha Marcel SP Jodłówki- Wałki 12,77 IX
10 Hałoń Michał SP Zgłobice 12,78 X
11 Kołodziej Julian SP Zgłobice 12,83 X
12 Kaczak Maksymilian SP Zbylitowska Góra 12,96 XII
13 Pasula Paweł SP Koszyce Małe 12,97 XIII
14 Miłkowski Gabriel SP Zbylitowska Góra 13,03 XIV
15 Strojny Karol SP nr 2 Wola Rzędzińska 13,36 XV
16 Nytko Filip SP Koszyce Małe 13,56 XVI
17 Wilk Piotr SP Zawada 13,89 XVII
18 Błoniarczyk Oskar SP Koszyce Małe 14,36 XVIII
19 Heleniak Jan SP Koszyce Małe 14,74 XIX
20 Lewandowski Maksymilian SP Zgłobice 14,82 XX
21 Mróz Kacper SP Zbylitowska Góra 14,92 XXI
22 Ordowski Jakub SP Koszyce Małe 14,93 XXII
23 Dychus Bartosz SP Zawada 15,24 XXIII
24 Wrona Tomasz SP Zbylitowska Góra 15,42 XXIV
25 Budzik Patryk SP Poręba Radlna 15,49 XXV
26 Ciępka Filip SP Tarnowiec 15,58 XXVI
27 Słomski Kajetan SP Zbylitowska Góra 15,94 XXVII
28 Kloch Adrian SP nr 2 Wola Rzędzińska 16,13 XXVIII
29 Bator Maksymilian SP Zgłobice 16,30 XXIX
30 Wiktor Wojciech SP Zbylitowska Góra 16,81 XXX
31 Dychus Kornel SP Zawada 16,86 XXXI
32 Kajfasz Marcel SP Zawada 17,22 XXXII
33 Michalik Seweryn SP nr 2 Wola Rzędzińska 17,26 XXXIII
34 Tyrka Patryk SP Zawada 17,77 XXXIV
35 Budzik Krystian SP Zawada 20,51 XXXV
36 Niedźwiecki Dawid SP Zbylitowska Góra 21,54 XXXVI
37 Petrzak Paweł SP nr 2 Wola Rzędzińska 28,30 XXXVII
38 Wajda Pawel SP nr 2 Wola Rzędzińska 33,50 XXXVIII

 

Dziewczęta - klasy IV - VI - Szkoła Podstawowa
Lp. Nazwisko i imię Szkoła Czas Miejsce
1 Cholewa Katarzyna SP Zbylitowska Góra 16,50 I
2 Gromba Anna SP Zgłobice 19,19 II
3 Marcinkiewicz Martyna SP Koszyce Małe 19,84 III
4 Kowal Aleksandra SP Zbylitowska Góra 19,87 IV
5 Nalepa Oliwia SP nr 2 Wola Rzędzińska 21,16 V
6 Sobarnia Ilona SP Zgłobice 22,17 VI
7 Bryg Amelia SP nr 2 Wola Rzędzińska 22,52 VII
8 Latawska Martyna SP Błonie 23,36 VIII
9 Markowicz Dominika SP Zbylitowska Góra 23,99 IX
10 Smosna Julia SP Koszyce Małe 24,53 X
11 Sitko Aleksandra SP Tarnowiec 25,87 XI
12 Iwaniec Marietta SP Koszyce Wielkie 25,98 XII
13 Słowik Nadia SP Koszyce Wielkie 26,63 XIII
14 Sztyler Anna SP Koszyce Małe 26,89 XIV
15 Stus Zuzanna SP Koszyce Małe 27,56 XV
16 Sępek Magdalena SP nr 2 Wola Rzędzińska 28,11 XVI
17 Wrona Emilia SP Zbylitowska Góra 28,22 XVII
18 Wiatr Daria SP Jodłówki- Wałki 28,76 XVIII
19 Drwal Klaudia SP Jodłówki- Wałki 30,75 XIX
20 Srebro Aleksandra SP Zawada 31,75 XX
21 Zapał Gabriela SP Koszyce Wielkie 32,84 XXI
22 Smoleń Nikola SP Zbylitowska Góra 36,04 XXII
23 Wiktor Emilia SP Zbylitowska Góra 36,54 XXIII
24 Augustyn Daniela SP Koszyce Wielkie 37,72 XXIV
25 Myszka Natalia SP Koszyce Wielkie 30, 26 XXV
Chłopcy - klasy IV - VI - Szkoła Podstawowa
Lp. Nazwisko i imię Szkoła Czas Miejsce
1 Masiuk Ksawey SP Tarnowiec 13,59 I
2 Beściak Filip SP Błonie 16,30 II
3 Kaczak Mateusz SP Zbylitowska Góra 19,31 III
4 Zardzielewicz Hubert SP Tarnowiec 20,00 IV
5 Gdowski Bartosz SP Zbylitowska Góra 20,81 V
6 Krawiec Bartłomiej SP Zgłobice 20,90 VI
7 Cisowski Kacper SP Koszyce Małe 21,00 VII
8 Jop Jakub SP nr 2 Wola Rzędzińska 21,39 VIII
9 Hałoń Adam SP Zgłobice 22,31 IX
10 Witaszek David SP Koszyce Małe 22,32 X
11 Więcław Jakub SP Zgłobice 23,19 XI
12 Gomólka Michał SP Zbylitowska Góra 23,29 XII
13 Górgul Krystian SP Zbylitowska Góra 23,46 XIII
14 Plebanek Michał SP Tarnowiec 23,51 XIV
15 Wojtanowski Karol SP Zawada 23,70 XV
16 Czapkowicz Pawel SP Poręba Radlna 24,50 XVI
17 Michalski Patryk SP Koszyce Wielkie 24,75 XVII
18 Manijak Filip SP Poręba Radlna 25,16 XVIII
19 Kukuła Bartłomiej SP Zgłobice 25,22 XIX
20 Czabański Wojciech SP Koszyce Wielkie 25,28 XX
21 Pinas Piotr SP Jodłówki- Walki 26,58 XXI
22 Banach Nataniel SP Koszyce Wielkie 27,17 XXII
23 Stańczyk Kacper SP Koszyce Wielkie 29,67 XXIII
24 Ponikiewski Piotr SP Zgłobice 29,97 XXIV
25 Curyło Oliwier SP Koszyce Wielkie 30,06 XXV
26 Leskiw Karol SP Zbylitowska Góra 31,88 XXVI
27 Pikul Paweł SP Koszyce Wielkie D D

 

Dziewczęta - klasy I - III - Gimnazjum
Lp. Nazwisko i imię Szkoła Czas Miejsce
1 Woźniak Ewa Gim. Tarnowiec 16, 69 I
2 Pawłowska Natalia Gim. Wola Rzędzińska 17,92 II
3 Sobol Julia Gim. Wola Rzędzińska 18,91 III
4 Sitko Anna Gim. Tarnowiec 19,4 IV
5 Nosek Karolina Gim. Wola Rzędzińska 19,56 V
6 Zaucha Gabriela Gim. Wola Rzędzińska 20,99 VI
7 Bałła Kinga Gim. Zawada 21,34 VII
8 Drelicharz Katarzyna Gim. Zawada 23,97 VIII
9 Smoleń Kinga NG Zbylitowska Góra 32,73 IX
         
Chłopcy - klasy I - III - Gimnazjum
Lp. Nazwisko i imię Szkoła Czas Miejsce
1 Mróz Daniel Gim. Wola Rzędzińska 14,28 I
2 Habel Wiktor Gim. Zawada 15,47 II
3 Lisowski Adrian Gim. Tarnowiec 15,77 III
4 Więcław Hubert NG Zbylitowska Góra 16,06 IV
5 Kozioł Łukasz Gim. Zawada 17,36 V
6 Korfini Michał Gim. Zawada 17,41 VI
7 Szatko Piotr NG Zbylitowska Góra 17,79 VII
8 Starzyk Dominik Gim. Wola Rzędzińska 18,88 VIII
9 Kmiecik Michał Gim. Wola Rzędzińska 19,01 IX
10 Chodak Michał NG Zbylitowska Góra 19,18 X
11 Markiewicz Krystian Gim. Tarnowiec 19,18 X
12 Martuś Adam Gim. Tarnowiec 19,45 XII
13 Nytko Tomasz Gim. Koszyce Wielkie 20 XIII
14 Staniec Kacper Gim. Koszyce Wielkie 20,14 XIV
15 Kowalski Patryk Gim. Wola Rzędzińska 20,18 XV
16 Kowal Kazimerz NG Zbylitowska Góra 20,46 XVI
17 Cygan Jan Gim. Wola Rzędzińska 21,11 XVII
18 Sacha Michał Gim. Zawada 23,16 XVIII
19 Żołądź Jakub Gim. Koszyce Wielkie 23,84 XIX
20 Frysztak Mikołaj Gim. Wola Rzędzińska 24,01 XX
21 Zapał Dominik Gim. Koszyce Wielkie 24,01 XXI

 

Zdobywcy Pucharu Wójta

 

Szkoła Podstawowa – „Skrzat” kl. I – III
Dziewczęta– Pawłowska Paulina
Chłopcy – Łaśko Kacper

Szkoła Podstawowa – „Młodzik” kl. IV – VI
Dziewczęta– Cholewa Katarzyna
Chłopcy – Masiuk Ksawey

Gimnazjum – „Junior”
Dziewczęta– Woźniak Ewa
Chłopcy – Mróz Daniel

 

 

TEST PRĘDKOŚCI TWOJEGO INTERNETU


Powered by SpeedTest.pl

POGODA W TARNOWIE

LICZNIK ODSŁON STRONY

004812800
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ostatni tydzień
Ten miesiąc
Ostatni miesiąc
Wszystkie dni
1063
3412
14393
14393
54255
59221
4812800

Prognoza na dzisiaj
1464

Online (5 minutes ago):3
3 guests

Twój IP:44.201.94.72

WSZYSTKIE SPORTOWE NEWS'Y I MATERIAŁY DO PRACY ZDALNEJ

Półfinał powiatowy - Igrzyska Młodzieży Szkolnej w...
07 Kwi 2022 20:27
Półfinał powiatowy - Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt
Czytaj więcej >>>
Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej...
06 Kwi 2022 17:59
Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej chłopców.
Czytaj więcej >>>
Gminny turniej piłki ręcznej chłopców i dziewcząt...
01 Kwi 2022 16:39
Gminny turniej piłki ręcznej chłopców i dziewcząt
Czytaj więcej >>>
CO SŁYCHAĆ U NASZYCH ABSOLWENTÓW ?
18 Gru 2021 14:13
CO SŁYCHAĆ U NASZYCH ABSOLWENTÓW ?
Czytaj więcej >>>
Paulina Pawłowska znowu na podium!
23 Lis 2021 21:11
Paulina Pawłowska znowu na podium!
Czytaj więcej >>>
Kolejny sukces Pauliny Pawłowskiej, uczennicy klas...
18 Lis 2021 08:07
Kolejny sukces Pauliny Pawłowskiej, uczennicy klasy 8.
Czytaj więcej >>>
Gminny Turniej Tenisa Stołowego 2021
09 Lis 2021 17:47
Gminny Turniej Tenisa Stołowego 2021
Czytaj więcej >>>
Srebrny medal dla naszych piłkarzy
22 Paź 2021 15:09
Srebrny medal dla naszych piłkarzy
Czytaj więcej >>>
Złota ekipa w Mistrzostwach Powiatu
06 Paź 2021 05:45
Złota ekipa w Mistrzostwach Powiatu
Czytaj więcej >>>
Złoto i brąz Oli Zauchy w Mistrzostwach Małopolski...
21 Wrz 2021 18:16
Złoto i brąz Oli Zauchy w Mistrzostwach Małopolski w Lekkoatletyce
Czytaj więcej >>>
Judo dla dzieci
09 Wrz 2021 17:59
Judo dla dzieci
Czytaj więcej >>>
WARSZTATY TANECZNE W CENTRUM SZTUKI MOŚCICE
26 Sie 2021 15:43
WARSZTATY TANECZNE W CENTRUM SZTUKI MOŚCICE
Czytaj więcej >>>
WARSZTATY WSPINACZKOWE W CEMTRUM SZTUKI MOŚCICE
26 Sie 2021 13:35
WARSZTATY WSPINACZKOWE W CEMTRUM SZTUKI MOŚCICE
Czytaj więcej >>>
Medale dla naszych sportowców
07 Lip 2021 08:09
Medale dla naszych sportowców
Czytaj więcej >>>
Udział w szkoleniu pt.: "WF z AWF"
01 Lip 2021 13:51
Udział w szkoleniu pt.:
Czytaj więcej >>>
Kolejny medal Mistrzostw Polski PAULINY PAWŁOWSKI...
19 Sty 2021 20:02
Kolejny medal Mistrzostw Polski  PAULINY PAWŁOWSKIEJ
Czytaj więcej >>>
Jaki sport zimowy najbardziej do Ciebie pasuje
30 Lis 2020 13:55
Jaki sport zimowy najbardziej do Ciebie pasuje
Czytaj więcej >>>
Polscy sportowcy wszechczasów - dopasuj ich do odp...
30 Lis 2020 13:13
Polscy sportowcy wszechczasów - dopasuj ich do odpowiedniej dyscypliny
Czytaj więcej >>>
Jaki sport powinieneś uprawiać
30 Lis 2020 12:47
Jaki sport powinieneś uprawiać
Czytaj więcej >>>
Jak wiele wiesz o sporcie
24 Lis 2020 20:53
Jak wiele wiesz o sporcie
Czytaj więcej >>>
Dyscypliny sportowe - orientujesz się w nich?
24 Lis 2020 20:44
Dyscypliny sportowe - orientujesz się w nich?
Czytaj więcej >>>
Sportowa krzyżówka 3
24 Lis 2020 20:01
Sportowa krzyżówka 3
Czytaj więcej >>>
Sportowa krzyżówka 2
24 Lis 2020 12:57
Sportowa krzyżówka 2
Czytaj więcej >>>
Quiz sportowy - znajdź słowo
24 Lis 2020 07:07
Quiz sportowy - znajdź słowo
Czytaj więcej >>>
Quiz sportowy - łatwy
24 Lis 2020 06:57
Quiz sportowy - łatwy
Czytaj więcej >>>
Ruletka sportowa - ćwiczenia podstawowe
23 Lis 2020 17:01
Ruletka sportowa - ćwiczenia podstawowe
Czytaj więcej >>>
Znasz tych sportowców ?
23 Lis 2020 16:54
Znasz tych sportowców ?
Czytaj więcej >>>
Mateusz Kuta - sprinter z brązu
09 Paź 2020 05:09
Mateusz Kuta - sprinter z brązu
Czytaj więcej >>>
Nasze sprinterki z medalami Mistrzostw Województwa...
09 Paź 2020 05:00
Nasze sprinterki z medalami Mistrzostw Województwa
Czytaj więcej >>>
Nasi uczniowie z medalami Mistrzostw Krakowa
07 Wrz 2020 16:27
Nasi uczniowie z medalami Mistrzostw Krakowa
Czytaj więcej >>>
Medale za reprezentowanie szkoły 2020
24 Cze 2020 19:24
Medale za reprezentowanie szkoły 2020
Czytaj więcej >>>
Trening z Wolańskim Sportowcem Jakubem Mordylem
02 Cze 2020 08:52
Trening z Wolańskim Sportowcem Jakubem Mordylem
Czytaj więcej >>>
Dołącz do naszej drużyny
22 Maj 2020 08:39
Dołącz do naszej drużyny
Czytaj więcej >>>
Wyzwania sportowe z Drużyną Energii
10 Maj 2020 10:03
Wyzwania sportowe z Drużyną Energii
Czytaj więcej >>>
Sportowa układanka
24 Kwi 2020 08:45
Sportowa układanka
Czytaj więcej >>>
Sportowa krzyżówka
24 Kwi 2020 07:51
Sportowa krzyżówka
Czytaj więcej >>>
Ćwicz z Drużyną Energii
21 Kwi 2020 13:35
Ćwicz z Drużyną Energii
Czytaj więcej >>>
Baw się i ćwicz
20 Kwi 2020 08:33
Baw się i ćwicz
Czytaj więcej >>>
Test wiedzy z piłki ręcznej
16 Kwi 2020 12:00
Test wiedzy z piłki ręcznej
Czytaj więcej >>>
Próba Ruffiera - jak ją wykonać?
16 Kwi 2020 08:31
Próba Ruffiera - jak ją wykonać?
Czytaj więcej >>>
Niesamowite zestawy ćwiczeń dla uczniów, rodziców ...
08 Kwi 2020 19:11
Niesamowite zestawy ćwiczeń dla uczniów, rodziców i nauczycieli
Czytaj więcej >>>
Gimnastyka poranna na wesoło
08 Kwi 2020 07:51
Gimnastyka poranna na wesoło
Czytaj więcej >>>
Test wiedzy z siatkówki
07 Kwi 2020 20:12
Test wiedzy z siatkówki
Czytaj więcej >>>
Zestaw ćwiczeń - ruletka, rozdaj kartę, odkryj kar...
06 Kwi 2020 06:22
Zestaw ćwiczeń - ruletka, rozdaj kartę, odkryj kartę
Czytaj więcej >>>
Test wiedzy sportowej
01 Kwi 2020 10:56
Test wiedzy sportowej
Czytaj więcej >>>
Lekcje wychowania fizycznego w domu
01 Kwi 2020 07:04
Lekcje wychowania fizycznego w domu
Czytaj więcej >>>
Narciarski Puchar Wójta Gminy Tarnów
29 Lut 2020 20:25
Narciarski Puchar Wójta Gminy Tarnów
Czytaj więcej >>>
Sukcesy sportowe naszego absolwenta - Bartłomieja ...
02 Gru 2019 16:22
Sukcesy sportowe naszego absolwenta - Bartłomieja Mordyla
Czytaj więcej >>>
  1. NASZA LOKALIZACJA
  2. WAŻNE LINKI
  3. KONTAKT

NASZA LOKALIZACJA

 

WAŻNE LINKI


   MEN - Ministerstwo Edukacji Narodowej 

   KURATORIUM - Kuratorium Oświaty

   PPPP - Powiatowa Przychodnia Psychologiczno - Pedagogiczna

   OKE - Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie

   UG - Urząd Gminy Tarnów

KONTAKT


Szkoła Podstawowa nr 2 im. bł. Edmunda Bojanowskiego w Woli Rzędzińskiej

33-150 Wola Rzędzińska 253a

gmina: Tarnów

powiat: tarnowski

woj.: małopolskie

tel.: dyrektor/sekretariat: +48 14 679 21 24 

email.: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP: 9930650990, REGON: 001202450

 

next
prev