Od dziś do końca roku szkolnego, przechadzając się szkolnym korytarzem, zatrzymajmy się choć na chwilę przed niezwykłą wystawą prac Karoliny Marek z klasy 8b – uczennicy, której artystyczny talent i zaangażowanie zasługują na szczególne wyróżnienie.
Karolina to osoba wyjątkowa, wrażliwa i kochająca sztukę. Nic więc dziwnego, że odnalazła w bibliotece szkolnej swoją przystań, przestrzeń do nauki, odpoczynku irozmów z przyjaciółmi. Nasza biblioteka była również miejscem, w którym Karolina spełniała się artystycznie, tworząc wspaniałe dekoracje, uczestnicząc w bibliotecznych projektach, a przez to inspirując innych do działania.
Tym razem Karolina zachwyca nas cyklem prac inspirowanych filmami nakręconymi na podstawie wielkich dzieł literatury. Każda z tych prac to osobna opowieść, w której można dostrzec głębokie wyczucie formy oraz ogromną wrażliwość i wyobraźnię naszej młodej, niezwykle zdolnej artystki.
Serdecznie zachęcamy wszystkichuczniów, nauczycieli i rodziców do zatrzymania się choć na moment przy jej pracach – naprawdę warto!
Karolino, trzymamy kciuki za Twoją dalszą artystyczną drogę – jesteśmy dumne, że mieliśmy okazję Cię poznać i obserwować Twój rozwój!
Bibliotekarki




