Ustawienia
Wyszukiwarka

Szkoła Podstawowa nr 2
im. bł. Edmunda Bojanowskiego
w Woli Rzędzińskiej

Godło Polski Biuletyn informacji publicznej BIP - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna

W październiku i listopadzie Koło Naukowe Miłośnicy Innowacji - Innovation Enjoyers kontynuowali prace ze sprzętem zakupionym w ramach uczestnictwa Naszej Szkoły w Programie Laboratoria Przyszłości.

Uczniowie zgłębiali podstawowe tajniki fotografowania, modelowania 3D oraz kontynuowali realizację zagadnień z tematyki elektrotechniki. W trakcie zajęć testowali aparat fotograficzny wykonując zdjęcia oraz projektowali modele do druku 3D. Nie zapomnieli również o tym, że listopad to czas poświęcony tematyce patriotycznej. Uczestnicy zajęć tworzyli np. świecące flagi.   

Laboratoria Przyszłości to Program skierowany do szkół podstawowych oraz ogólnokształcących szkół artystycznych. Jego celem jest budowanie kompetencji kreatywnych i technicznych wśród uczniów. Laboratoria Przyszłości to nowoczesny sprzęt, który uatrakcyjni zajęcia szkolne i pozwoli uczniom rozwijać swoje zainteresowania nie tylko na lekcjach techniki i w ramach innych obowiązkowych zajęć edukacyjnych, lecz także w ramach zajęć pozalekcyjnych, kół zainteresowań i innych form rozwijania umiejętności [1].

[1] https://www.gov.pl/web/laboratoria/o-programie2

#LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci

Wioleta Kopek-Putała